Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Man’s Sky Switch Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

No Man's Sky, 7 Ekim'de Nintendo Switch'e çıkış yapacak. Oyun daha önce yaz ayları için duyurulduğu için ufak çaplı bir erteleme yaşadı.

No Man’s Sky, 7 Ekim’de Nintendo Switch‘e uzun zamandır beklenen şekilde piyasaya çıkışını gerçekleştirecek. Switch versiyonu daha önce bu yaz için duyurulmuştu, bu yüzden en az birkaç haftalık bir erteleme yaşanacak ancak nihayet oyunun çıkış tarihi kesinleşti.

Sandbox hayatta kalma oyunu 2016’da PC ve PlayStation 4’e ve iki yıl sonra Xbox One’a geldi, bu yüzden Switch sürümü fazlasıyla gecikti. Oyunun çıktığı günden itibaren, Switch oyuncuları Hello Games’in zorlu lansmanından bu yana No Man’s Sky’a getirdiği tüm özelliklere ve yükseltmelere erişebilecek. Oyun başlangıçta olduğundan çok daha sağlıklı bir yerde.

No Man’s Sky Switch Çıkış Tarihi

No Man's Sky Switch

Bazı oyuncuların, Switch’in eskiyen donanımında No Man’s Sky’ın ne kadar iyi çalışacağı konusunda çekinceleri olabilir. Hello Games, oyunun konsolda oldukça iyi çalıştığını gösteren bir video ile endişeleri gidermeye çalıştı ancak Switch performansının gerçekte nasıl olacağı hala merak konusu çünkü oyun bulut tabanlı değil direkt olarak cihazın kendisinde çalışacak.

No Man’s Sky’ın fiziksel ve dijital sürümleri Switch için 7 Ekim’de sunulacak. Aynı gün, hayranlar ilk kez PS5 için fiziksel bir sürüm satın alabilecek. Oyunun ayrıca bu yıl içinde Mac ve iPad’e gelmesi de planlar arasında. Oyunun iPad sürümü, cihazın sahiplerini mutlu edecek. Apple iPad zaten paranın satın alabileceği en iyi tablet diyebiliriz ve nihayet Apple oyun oynam işini ciddiye almaya başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.