Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Man’s Sky: Polestar Expedition Yayınlandı

No Man's Sky için oyunculara yeni çok oyunculu içerik ve yük gemilerinde çözülecek bir gizem sunan en son keşif seferi yayınlandı.

No Man’s Sky‘ın itibarını geri kazanma süreci, son yıllarda video oyun endüstrisinden çıkan en ilginç hikayelerden biri. Başlangıçta geliştiricileri tarafından vaat edilen özelliklerden yoksun olarak piyasaya sürülen oyun, keşif oyununun hayranlara anlamlı bir deneyim sunmasını sağlamak için son altı yılda tutarlı bir şekilde çalıştı.

İlk olarak 2021’in başlarında oyuna gelen No Man’s Sky Expedition isimli keşif gezileri, tüm oyuncuların rastgele bir teknoloji, gemi ve silah koleksiyonuyla aynı yerde ortaya çıktığı çok oyunculu etkinlikler olarak oyundaki yerini aldı. Son eklenen keşif gezisi ise Polestar Expedition oldu. Polestar’ı başlatmak için tüm oyuncuların bir gezegende doğmasını sağlamak yerine, oyuncular bu kez bir nakliye gemisiyle sefere başlayacak.

No Man’s Sky: Polestar Expedition

No Man's Sky

Oyuncular, nakliye gemilerinde bulunan benzersiz teknolojiyi onarmak için rastgele ekipman çeşitlerini kullanmak zorunda kalacak. Bu, yavaş yavaş yük gemisinin çıkmazı ve oyuncuların ilk etapta nasıl geldiği hakkında daha fazla şey ortaya çıkaracak ve Polestar seferine oyuncuların aşamaları boyunca çalışırken çözmeleri için biraz daha gizem verecek.

Oyuncular, yük gemilerinin gizemini ortaya çıkarmanın yanı sıra, posterler ve gemi özelleştirme seçenekleri gibi bazı kozmetik ürünler de kazanacak. Ayrıca, bir oyuncunun Polestar keşif gezisini tamamlaması durumunda No Man’s Sky için yeni bir denizanası benzeri arkadaş da kazanacak ancak sefere çıkmak için acelesi olmayanların endişelenmesine gerek yok.

Polestar şu anda mevcut olsa da, 21 Eylül’e kadar sürecek ve No Man’s Sky oyuncularına seferi bitirmeleri için yaklaşık altı hafta verecek. Bunu erken tamamlamaları durumunda, kullanıcılar Polestar ilerlemelerini manuel olarak normal bir kaydetme dosyasına dönüştürebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.