Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Man’s Sky 4.0 Güncellemesi Duyuruldu

No Man's Sky'ın Switch sürümü ile birlikte gelecek olan 4.0 güncellemesi duyuruldu.

No Man’s Sky‘dan en son haber aldığımızdan bu yana birkaç ay geçti. Son güncelleme Expedition 8: Polestar üzerinden birkaç ay geçti ve oyunun hayranları yeni güncellemeler için fazlasıyla heyecanlı. Keşif gezisi ve güncellemeler genellikle el ele gittiği için bir sonraki güncellemenin de keşif gezisi olacağını varsayıyoruz.

Normalde bu zamanlarda Hello Games stüdyo başkanı Sean Murray’den bazı şifreli emojiler alırdık ancak bu sefer Murray güncellemenin ne zaman bekleneceği konusunda biraz daha spesifik oldu. Twitter‘da “Switch sürümü 7 Ekim’de piyasaya sürülecek. Switch, bir sonraki büyük sürümümüz ve No Man’s Sky 4.0 ile aynı anda gelecek” açıklamasında bulundu.

No Man’s Sky 4.0 Güncellemesi 17 Ekim’de Yayınlanacak

No Man's Sky 4.0

Şubat ayında duyuru yapan Hello Games, No Man’s Sky’ın Switch versiyonunun son altı yıldaki tüm güncellemeleri içereceğini ancak çok oyunculu modu içermeyeceğini söyledi. Murray, Switch portunu “küçük ekibimiz için gerçek bir başarı” olarak nitelendirdi ve geçmiş bir röportajda oyunun Switch’in mütevazı donanımı üzerinde çalışmasının inanılmaz bir zorluk olduğunu açıkladı.

Murray, “Oyunumuz, prosedürel nesil etrafında inşa edilmedi, bu da konsolun gördüğünüz her şeyi oluşturduğu anlamına geliyor. Bu, oyunumuzu Switch gibi bir şeye getirmeyi çok daha zorlaştırıyor ama bence bu takım imkansıza yakın şeyler yapmak konusunda çok başarılı ve mutlu oluyor.” ifadelerini kullandı.

No Man’s Sky 4.0‘da neler bekleyebileceğimize gelince, açıkçası pek bir bilgimiz yok. Oyunun Switch sürümüyle aynı zamanda geleceği ve Switch sürümünün çok oyunculu işlevselliğe sahip olmayacağı göz önüne alındığında, bu güncellemenin diğer oyuncuların gerçekten parlamasını gerektirmeyen özellikler eklemesini bekliyoruz.

Benzer şekilde yalnız bir ilişki olacak dokuzuncu bir keşif gezisi de bekleyebiliriz. Tüm bunları 17 Ekim 2022‘de güncelleme yayınlandığı zaman öğreneceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.