Nioh 2’nin Açık Betası 10 Gün Sürecek!

Nioh 2'nin beta süreci duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyuncular tarafından merakla beklenen Nioh 2 Kasım ayında beta olarak ilk kez lansmana çıkacak. E3 2018’de duyurulan ve şuan için sadece PlayStation 4 platformunda lansmana çıkması beklenen Nioh 2 önce PlayStation 4 platformunda lansmana çıkacak.

blank

Team Ninja tarafından geliştirilmeye devam edilen Nioh 2’nin beta tarihi geçtiğimiz hafta belli olmuştu. Bugün gelen bilgilerde ise betanın kaç gün süreceği belli oldu. Oyuncular beta içerisinde sınırlı bir içerik eşliğinde oyunu deneyimleme fırsatı elde edecekler. Aksiyon rol yapma oyunu olarak beklentileri karşılamaya çalışacak olan yapım ilk sürümü ile de 2.75 milyon adet satmıştı. Daha doğrusu bu bilgi bu sabah ortaya çıkmıştı.

GamingBolt’un güncel haberine göre Nioh 2’in açık beta tarihi 1 Kasım olarak belirlenmiş. Haberin detaylarına göre 1 Kasım’da betaya çıkacak olan Nioh 2, PlayStation 4 platformunda oynanacakmış. Beta tam 10 gün sürecek ve 10 Kasım itibari ile beta süreci tamamlanmış olacakmış. 2020 yılında lansmana çıkması beklenen yapım, PlayStation Store üzerinde de sergileniyormuş.

Oyun ilk sürümüne göre daha gelişmiş mekaniklere ve oynanış sistemine sahip olacakmış. Ayrıca beta tarihi PlayStation’ın resmi Twitter adresinden de ilan edilmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol