Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Switch Sports Altı Farklı Spor Dalı ile Yenilendi

Nintendo Switch Sports, yenilenmiş haliyle oyuncuların karşısına çıktı. Futbol, Voleybol, Bowling ve Tenis dahil toplam altı farklı spor dalında Joy-Con kontrol cihazlarını kullanarak yarışabilirsiniz.

Aileniz ve arkadaşlarınızla yan yana veya çevrimiçi olarak birlikte oynamanızı sağlayan Nintendo Switch Sports yenilendi. Futbol, Voleybol, Bowling, Tenis, Badminton ve Chambara (Kılıç Oyunu) dahil olmak üzere Joy-Con kontrol cihazlarını kullanarak altı spor dalında rakiplerinizle yarışabileceksiniz.

Gerçek dünyadaki hareketlerinizi oyun içi hareketlerine dönüştüren Nintendo Switch, spor tutkunlarına heyecan verici bir deneyim vadediyor. Kullanıcılar ayrıca oyunun fiziksel versiyonu içerisinden çıkan Leg Strap aksesuarına Joy-Con kontrollerini takarak Football Shoot-Out’ta topa bile vurabilecekler.

Nintendo Switch Sports Büyük Bir Heyecan Yaşatıyor

Nintendo Switch Sports

Nintendo, bu sonbaharda yayınlanacak ücretsiz DLC ile 7 adet spor dalı daha oyuna dahil edilecek. Bunların arasında yakartop, basketbol ve golfün de olabileceği söyleniyor. Eski Wii Sports serisinin en sevilen spor dallarından boksun eklenip eklenmeyeceği ise büyük bir merak konusu.

Boks, Wii Sports’taki tartışmasız en iyi oyundu çünkü ustalaşması en zor olanıydı ve antrenman modları gerçek spor kadar eğlenceliydi. Ayrıca yeni başlayanlar, profesyoneller ve şampiyonlar dahil olmak üzere çeşitli zorluk seviyelerinde yenmek için 30’dan fazla farklı rakip vardı. Bir profesyonel gibi kaçmak ve yumruk atmak oldukça fazla çaba gerektiriyordu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.