Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Switch Online için Dört Yeni Oyun Duyuruldu

Nintendo Switch Online Expansion Pass, bazı klasik oyunlar da dahil olmak üzere hizmete getirilen dört yeni oyun tanıttı.

Nintendo Switch Online ilk çıktığında birçok hayran, abonelik hizmetinin bu paraya değip değmediğini merak ediyordu. Xbox ve PlayStation aboneliklerinden çok daha ucuza mal olsa da, Nintendo Switch’in hizmeti başlangıçta bazı temel özelliklerden yoksundu.

N64 ve Sega Genesis‘ten klasik oyunlara erişmek için Expansion Pass almak gerekiyordu. Bazıları hala Nintendo Switch Online’ın Expansion Pass paketine giriş fiyatına değip değmediğini merak ediyor ancak hizmete eklenen Pokemon Snap ve Kirby 64 gibi yeni oyunlarla Nintendo, oyun listesini genişletmeyi henüz bırakmış değil.

Nintendo Switch Online’ın Yeni Oyunları

Nintendo Switch Online

Bugün Nintendo, Nintendo Switch Online Expansion Pass’e dört yeni oyun getirdi. Dahil edilen tüm oyunlar Sega’nın Mega Drive konsolundan geldi ve Nintendo’nun YouTube kanalında yayınlanan yeni bir fragmanda gösterildi. Fragmanda yer alan ilk oyun Zero Wing; oyuncunun gezici bir uzay korsanları grubunun lideri olan Cats’i durdurması gereken yandan kaydırmalı bir uzay macerası.

Comix Zone, süper kahraman temalı bir yan kaydırma oyunu ve Switch Online’a gelen birçok yeni oyunda ortaya çıkacak ikinci oyun. Comix Zone, Batılı çizgi roman sanatçılarının çalışmalarından büyük ölçüde ilham alan benzersiz bir stile sahip. Üçüncü klasik Sega Genesis oyunu, şimdiye kadar Nintendo Switch Online hizmetinde özellikle eksik olan ilk üç Mega Man oyununun bir koleksiyonu olan Mega Man: The Wily Wars.

Nintendo Switch Online Expansion Pass’e getirilen son oyun Target Earth. Zero Wing gibi, Target Earth’ün de bir bilim kurgu teması mevcut ancak bir grup korsanı ele geçirmek yerine, oyuncu Dünya’ya ve uzaydaki üslerine saldıran düşman Chron ırkı ile savaş içerisinde. Target Earth, oyunculara Chron’un tarihi hakkında ilginç bir anlatı da sunan bir aksiyon platform oyunu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.