Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Switch İçin İlgi Çekici Reklam Filmi Yayınlandı

Nintendo Switch için yeni bir reklam filmi yayınlandı. Nintendo Switch'in kullanım alanlarını anlatan güzel bir film olmuş

Nintendo Switch için yeni bir Tv Reklamı yayınlandı. 3 Mart 2017’de satışa sunulacak yeni oyun konsolu Nintendo Switch’in yayınladığı son videoya göre, bu konsol diğer konsollara hiç benzemeyecek. Özellikle eve gidip oyun oynamaya zaman bulamayan oyuncular için muhteşem bir konsol olan Nintendo Switch, taşınabilirliği sayesinde her yerde, her şekilde oynanabiliyor. Nintendo Switch sayesinde oyunları ister WC’de ister okulda ders sırasına isterseniz, bir Cafe’de otururken oynayabilirsiniz.

92002628 882fe04c 2b8b 4faf b76e 59782b9c1fe1

TV reklamı, Nintendo Switch’in amacını çok iyi bir şekilde benimsemiş. Örneğin, Nintendo Switch ile televizyonda oynadığınız oyunu, tuvalete giderken de yanınıza alabilir, aksiyona ara vermeden tam gaz oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Nintendo Switch, arkadaş ortamlarının yegane cihazı olmaya aday. Bu konsolun, biz oyuncular konusunda yüksek başarı yakalayacağını düşünmüyorum. Ancak oyuncular dışında, her zaman oyun oynamak isteyen ama zaman bulamayan, okuyan, gezmeyi seven birçok insan için oyuna başlama konsolu olacaktır. Özelikle, oyun oynama oranı bir hayli düşük olan bayanlar için de bu konsol ilgi çekici olabilir.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.