Nintendo Switch Artık Ekran Görüntüsü Paylaşımına İzin Veriyor

Son Nintendo Switch güncellemesi, ekran görüntülerini telefonunuza veya bilgisayarınıza aktarmanıza izin veriyor.

Nintendo, Switch için yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. İlk kez olsun konsolun barebone işletim sistemine bazı özellikler ekliyor. Nintendo’nun oldukça kendisine has ve kapalı ekosistemine göre oldukça güzel özellikler eklenmiş. Artık ekran görüntüleriniz için sosyal medya hesaplarınızı kullanmayı bırakabilirsiniz.

En büyüğü, ekran görüntülerini ve videoları bir QR kodunu tarayarak doğrudan akıllı telefonunuzda paylaşmanın yeni bir yolu. İşlem biraz garip, ancak her şeyi önce Twitter veya Facebook’a yüklemenin önceki yöntemini kesinlikle geride bırakıyor.

Yeni Sistem Şu Şekilde Çalışıyor:

Artık ekran görüntülerini ve videoları USB üzerinden bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında, birden fazla konsolda otomatik bulut kaydetme veri indirmeleri, kullanıcı sayfasının arkadaşlarınızın ne oynadığını gösteren yeni bir “Trend” bölümü, ana ekranda Nintendo Switch Online hizmetlerine bir kısayol ve indirmelere öncelik verme yeteneği yer alıyor. Ayrıca Super Mario Bros’un 35. yıl dönümü temalı 12 yeni kullanıcı simgesi var.

Güncelleme, donanım yazılımı sürümü 11.0.0 olarak adlandırılıyor. Şu anda tüm Nintendo Switch sahipleri için indirilebilir durumda mevcut.

Ghostrunner, Nintendo Switch Çıkış Tarihi Açıklandı haberi de ilginizi çekebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol