Nintendo Switch 12.0.3 Numaralı Sistem Güncellemesi Yayınlandı

Nintendo Switch için en son sistem yazılımı güncellemesi 12.0.3 yayınlandı. Güncelleme birçok hatayı giderdi ve eShop bugunu giderdi.

Nintendo Switch için yeni bir sistem güncellemesi olan 12.0.3 yayınlandı ve özellikle çok yaygın olarak karşılaşılan bir eShop hatasını ele aldı. Söz konusu eShop arızası, bazı oyuncuların dijital mağazayı açmaya çalışırken 2123-1502 hatası almasıyla ilgili.

Twitter kullanıcısı OatmealDome tarafından belirtildiği gibi, Nintendo Switch’in 12.0.3 güncellemesi sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkmış durumda. Nintendo Destek sayfasındaki bir gönderi, güncellemenin “genel sistem kararlılığı iyileştirmeleri” içerdiğini belirtti ancak OatmealDome’a göre, yeni değişiklikler yukarıda bahsedilen eShop hatasını düzeltti ve güvenli sunucu bağlantılarını artırdı.

Ne yazık ki, OatmealDome gönderisinin altındaki yanıtlar, bazı Nintendo Switch kullanıcılarının 12.0.3 güncellemesini indirip yükledikten sonra bile eShop hata mesajını almaya devam ettiğini gösterdi. Diğerleri, daha önce karşılaşmamalarına rağmen, güncelleme sonrası hatayı aldıklarını söyledi. Sorun devam ederse ve yaygınlaşırsa, Nintendo’nun er ya da geç yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yayınlaması gerekecek.

nintendo switch pro

Sistem kararlılığı ve iyileştirmeler bir yana, Nintendo hayranları önümüzdeki günler için oldukça heyecanlı. Örneğin, E3 2021 neredeyse başlamak üzere ve Japon yayıncı büyük bir rol oynayacak. Nintendo Direct 15 Haziran’da çevrim içi olarak seyirciler ile buluşacak.

Nintendo Direct sunumu sırasında birçok oyun duyurusunun yanı sıra Nintendo Switch Pro tanıtımı görmeyi bekliyoruz. Konsolun güncellenmiş sürümü çok daha büyük bir ekran, daha güçlü bir işlemci ve daha iyi bağlantı teknolojileri gibi birçok yeni özellik ile çıkış yapacak. Bakalım beklendiği gibi Nintendo’nun yeni konsolunu görebilecek miyiz?

1 Yorum

  1. Mirzacamkiran

    Yani bencede nintendo switch pro e3 fuarında çıkmalı hem zaten ekranı büyük değil.Hem zaten şu anki hali bile çok güzel yani bence pro nun nividia ekranı olur, içine daha güzel oyunlar gelir ve nintendo eshop a indirim gelir

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol