Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Direct Mini Duyuruldu (28 Haziran 2022)

Henüz 'Zelda: Breath of the Wild' devam oyunu hakkında daha fazla haber beklemeyin çünkü etkinlik tamamen üçüncü parti oyunlara ev sahipliği yapacak.

Nintendo, bir sonraki oyun etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceğini duyurdu. Nintendo Direct Mini, 28 Haziran TSİ 16.00’da başlayacak. Yine de büyük olasılıkla Mario, Zelda, Pokemon veya Nintendo’nun diğer serilerinden herhangi biri hakkında haber olmayacak. Şirket, yayının Switch’e gelecek olan üçüncü taraf oyunlara odaklanacağını söyledi.

Şu anda, Nintendo Direct Mini: Partner Showcase‘den ne bekleneceği belli değil. Bununla birlikte, heyecanlı bir yayın olma ihtimali yüksek çünkü yayın 25 dakika sürecek. Bu Direct yayınları için uzun bir süre çünkü Nintendo sadece oyunların fragmanlarını art arda gösterir ve keyifli bir yayın yapar. Bu yüzden süre size kısa gibi gelmesin, tam tersine dolu dolu bir yayın olacak.

Nintendo Direct Mini’de Neler Bekliyoruz?

Nintendo Direct Mini

Bu bir Indie World yayını olarak duyurulmadı, bu nedenle daha çok büyük yayıncıların ve daha büyük stüdyoların oyunlarını da görmeyi bekliyoruz. Switch’in ilk çıkışı için planlanan daha dikkate değer üçüncü taraf oyunlarından biri olan No Man’s Sky’ın çıkış tarihi zaten 7 Ekim, bu nedenle yoğun olarak gösterileceğini zannetmiyoruz.

Önümüzdeki yıl içinde gelmesi planlanan Hollow Knight: Silksong‘tan bir şeyler görmeyi bekliyoruz. Nintendo Direct Mini, Xenoblade Chronicles 3’e odaklanan bir Direct’ten bir hafta sonra yayınlanacak ancak hayranların beklediği ve beklediği tam kapsamlı birinci taraf yayın değil. Dilerseniz, salı günkü etkinliği Nintendo’nun YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.