Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ninja’nın Özel Tasarım Fall Guys Kostümü Artık Oyunda Mevcut

Fall Guys'ın geliştiricisi Mediatonic, oyuna çok popüler yayıncı Tyler "Ninja" Blevins'e dayanan bir görünüm ekledi.

Fall Guys‘ın geliştiricisi Mediatonic, oyuna çok popüler yayıncı Tyler “Ninja” Blevins’e dayanan bir görünüm ekledi. Görünümün gelişi, oyuna özel bir görünümün eklenmesi için Ağustos’ta iki haftalık bir hayır kurumu teklif savaşının ardından geliyor. Blevins, G2 Esports, Aim Lab ve Jimmy “MrBeast” Donaldson, fiziksel engelli kişilerin video oyunları oynamanın yollarını bulmalarına yardımcı olan Special Effect‘e toplam 1 milyon$ sözü verdi.

İşte, Fall Guys Twitter hesabının izniyle oyun içindeki Ninja görünümünün birkaç fotoğrafı. Ocak ayında Fortnite’a eklenen Ninja görünümünün jöle boyutunda bir versiyonuna benziyor.

Ninja görünümü Fall Guys’a eklenen ilk özel kostüm değil. Mediatonic şimdiden sevimli Godzilla, Gato Roboto oyunundan Gato Roboto gibi görünümler ve hatta ikonik Valve karakterlerine dayalı görünümler sunmuştu.

G2 Esports, Aim Lab ve Donaldson’ı temel alan görünümlerin oyuna ne zaman ekleneceği belli değil. Mediatonic, yorum talebine yanıt vermedi. Ancak görünüşe göre onlarca kostüm daha bizleri bekliyor.

Fall Guys PC’de 10 Milyon Kopya Sattı. Ayrıca Fall Guys, 15 Aralık’ta kış temalı üçüncü sezonuna başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.