Nimo TV Gaming İstanbul’da Yer Alacak

30 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan Gaming İstanbul'a gelecek olan Nimo TV beraberinde bir çok ödülle geliyor.

Çin‘in en büyük yayın platformlarından biri olan Nimo TV, ilk kez Gaming İstanbul‘a geliyor. Dünya genelinde 10 milyon fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan yayın platformu, Türkiye pazarına giriş yapmak için Gaming İstanbul’u da yer alacak.

Çin’in en büyük canlı yayın plaformlarından biri olan Nimo TV aynı zamanda Huya şirketi ile ortak olan Tencent‘in çatısı altında. Influencer Lounge, ana sahne ve giriş bilekliği sponsoru olduğu Gaming İstanbul’da Türk kullanıcılarına merhaba diyecek.

10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan ve favori mobil oyun yayın mecralarından olan Nimo TV, Gaming İstanbul arıcılığı ile Türkiye’de çeşitli faaliyetlerde olmayı planlıyor.

Nimo TV CEO’su Fee Liu: ‘Türkiye’de 30 milyondan fazla oyuncu var, dolayısıyla burası bizim için çok önemli bir pazar. Kullanıcılarımızla ilk kez Gaming İstanbul gibi önemli bir fuarda buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dünyada desteklediğimiz birçok girişim gibi Türkiye’nin oyun sektöründe bulunan farklı firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor sektörüne katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışmalarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz. Bu konuda attığımız ilk somut adım olan LoL Partnerlik, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği anlaşmalarımızı resmi olarak Gaming İstanbul’da açıklayacağız. Bu önemli fuarın sponsorları arasında bulunmaktan da gurur duyuyoruz.’ dedi.

Gaming İstanbul’da PUBG mobile ve Mobile Legends Bang Bang için turnuva düzenleyecek olan firma bunu Nimo TV üzerinden yayınlayacak ve canlı yayınlarda iPad ve PlayStation 4 gibi hediyeler dağıtacak.

30 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan Gaming İstanbul etkinliğini kaçırmayın !

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol