Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nimo TV Gaming İstanbul’da Türk Kullanıcıların Büyük İlgisini Çekti!

Nimo TV, GİST 2020'de Türk oyunseverler ile tanıştı. Çinli yayın platformu oldukça ilgi gördü.

Aylar öncesinden duyurulan ve dünyanın önde gelen oyun geliştiricilerini ve yayıncılarını bir araya getiren Gaming İstanbul kısaca GİST, Çin’in dev oyun yayın platformu Nimo TV’yi de ağırlamaya devam ediyor.

Nimo TV Gaming İstanbul’da Türk Kullanıcıların Büyük İlgisini Çekti 2

Hem yurt içi hem de yurt dışından ünlü isimlerin boy gösterdiği oyun fuarı Gaming İstanbul dün sabah saatlerinde kapılarını oyunculara açtı. Uzun kuyrukların yaşandığı GİST’te Türk oyunseverler Warband’ın devamı olan Mount & Blade II: Bannerlord’u da deneyimleme fırsatı bulurken Çin’in dev yayın platformu olan Nimo TV’de Türk oyuncular tarafından ilgiyle karşılandı.

Dünya çapında 10 milyondan fazla aktif kullanıcının yer aldığı Nimo TV, Gaming İstanbul sayesinde Türkiye pazarına da bir adım atmış oldu. Ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşan Nimo TV ülkemiz yayıncıları için de yeni özellikler taşıyor olacak.

Nimo TV, 2 Şubat’a kadar PUBG Mobile ve Mobile Legends Bang Bang turnuvaları, iPad ve PS4 gibi hediyelerin dağıtıldığı etkinlikler, Conan Exiles ve Mount & Blade II Death Match karşılaşmaları, cosplayerlar ile VR Beat gibi birbirinden farklı etkinlikler ile ziyaretçileri ağırlamaya devam edecek.

GİST’i ziyaret etmek isteyen oyuncular Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne akın ederken oyun fuarı her yıl olduğu gibi bu yıl daha geniş bir kitleye hitap etti. Oyun fuarı 2 Şubat’a kadar oyunseverleri ağırlamaya devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.