Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nihayet: Marvel’s Avengers’a ‘Cloning Lab’ Geliyor!

İlk olarak iki yıl önce Crystal Dynamics tarafından duyurulan üst düzey oyun sonu etkinliği, dört kişilik bir ekibin dirilmiş bir MODOK'a karşı mücadele etmesini sağlayacak.

Marvel’s Avengers lansman sonrası desteği ile oyuna bir dizi yeni karakter eklendi ancak yine de, yeni özellikler ve içerik eklemeleri söz konusu olduğunda güncellemelerin içeriği mükemmel olmaktan çok uzaktı.

Örneğin, Cloning Lab adlı oyun sonu etkinliği, geliştirici Crystal Dynamics tarafından ilk olarak 2020’de tanıtıldı ancak oyuna hala eklenmedi. Nihayet, bu durum değişecek. Marvel’s Avengers bugün, Winter Soldier‘ı yeni bir oynanabilir karakter olarak ekleyecek, yeni görevler, kozmetikler ve ganimetler getirecek yeni bir güncelleme alacak.

Marvel’s Avengers’in Geleceği Parlak Değil

Marvel's Avengers

Buna ek olarak, Crystal Dynamics, Cloning Lab‘ın da nihayet oyuna ekleneceğini onayladı. Oyun sonu etkinliği, dirilen bir MODOK’a karşı çıkan dört kişilik bir grup ile oynamanızı sağlayacak. Yeni etkinlik, 175 Güç Seviyesi gereksinimi isteyecek ve seviye sınırı 185’e çıkacak. Crystal Dynamics bunu “yüksek seviyeli” bir aktivite olarak tanımladı.

Bu güncellemeden sonra Marvel’s Avengers’ın gelecekteki kaderi belli olacak. Yakın tarihli bir rapor, oyunun geleceğinin iç karartıcı olduğunu ve oyunun 4.0 sürümüne ulaşamayabileceğini iddia etti. Eğer bu iddia doğru çıkarsa ve bu güncellemeden sonra oyuncu sayısı artış göstermezse, oyun daha fazla güncelleme almayacak.

Son olarak, Winter Soldier‘ın köken hikayesini kısaca anlatarak başlayan fragman daha sonra, orta mesafeden düşmanlarla başa çıkmak için bazı araçlara sahipken, yakın dövüşte başarılı olmasına izin veren çeşitli yetenekleri hakkında ayrıntılara girdi ve karakterin tüm yeteneklerini detaylıca sergiledi.

Marvel’s Avengers PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.