Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Night in the Woods Geliştiricilerinin Yeni Oyunu Revenant Hill İptal Edildi

Glory Society, Revenant Hill'in iptal edildiğini duyurdu. İptal kararı, projede çalışan iki kilit ismin ciddi hastalıkları sebebiyle alındı.

İlgi çekici hikayesi ve benzersiz atmosferi ile kendisini oynayan herkese hayran bırakan Night in the Woods‘un geliştiricileri, Revenant Hill isimli oyunlarını duyurdukları anda büyük bir beklenti yaratmıştı. Stüdyonun ödüllü ilk oyunu gibi benzersiz grafiklere ve ilgi çekici bir atmosfere sahip olan bu oyunun iptal edildiği haberi geldi.

Glory Society oldukça dramatik bir duyuru yayımladı. Stüdyonun resmi X hesabında paylaştığı duyuruyu buradan okuyabilirsiniz. Biz size durumu özetleyelim; yeni proje için çalışan iki önemli ismin ciddi bir hastalık nedeniyle projeden çekilmek zorunda kaldığını ve geliştiricinin merakla beklenen oyunu tamamlayamayacağını öğrendik.

Revenant Hill Çıkış Yapamayacak

Night in the Woods Geliştiricilerinin Yeni Oyunu Revenant Hill İptal Edildi

Stüdyo, tüm hayranlarına teşekkür etti ve belki de bir süre sonra tekrardan bir araya gelerek ekiple konuşacaklarını belirtti. Mesajda yer alan ifadelerden anlıyoruz ki, oyunun iptali ile birlikte stüdyonun tüm faaliyetleri de durdurulacak.

Konuyla ilgili çalışanlardan biri X‘te bir açıklama yaparak, “Geçtiğimiz 12 ay boyunca çok hastalandım ve bu durum geçmedi. Sonunda büyük olasılıkla bir virüsten kaynaklanan ciddi kalp yetmezliği teşhisi konuldu. Bu, öngörülebilir gelecekte beni büyük ölçüde sınırlamaya devam edecek ve bu yüzden bir zamanlar yaptığım gibi çalışmayı bırakmak zorunda kaldım.” ifadelerini kullandı.

Revenant Hill, 24 Mayıs 2023 tarihinde duyuruldu ve henüz geliştirme sürecinin ortalarındaydı. Artık çıkış yapmayacağını öğrendiğimiz ilgi çekici oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.