NieR:Automata, Xbox One X’de 4K Olarak Oynanabilecek!

NieR:Automata, 26 Haziran'da yayınlanacak.

Konsol oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen NieR:Automata’nın çıkışına artık sayılı günler kaldı. Aksiyon dolu dakikalar yaşayacağımız oyunda, bizleri geniş bir dünya bekliyor olacak.

26 Haziran’da Xbox One platformuna çıkış yapacak olan NieR:Automata, 4K olarak oynanabilecek. Bilgisayar oyuncuları tarafından sabırsızlıkla oynanan yapım, Xbox One X’de 4K olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Xbox One’da kusursuz grafiklere saihp olacak olan yapım, aksiyon sahneleri ile kısa sürede oyuncuları kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Bilgisayar platformunda yer alan yapım, Xbox One’a optimize edilirken birçok graifk uyumluluk sorunuyla karşılaşıldı. Sürücü yapıları ve donanım yapıları farklı olan bu iki platformda, oyun hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak.

4K ve HDR desteği yer alan oyunda, benzersiz savaş sahneleri ile karşılaşaca ve hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. PlayStation 4 platformundan daha iyi bir görünüme Xbox One platformunda kavuşacak olan yapım, 2017’nin en iyi oyunlarından birisi olarak adından söz ettirmişti. 26 Haziran’da Xbox One oyuncularının beğenisini sunulan NieR:Automata, Platinum Games imzası taşıyacak.

Oyunun Xbox One sürümünü buradan satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>