NieR:Automata Game of the YoRHa Edition 2019’da Yayınlanacak!

NieR:Automata Game of the YoRHa Edition 26 Şubat 2019'da raflardaki yerini alacak.

Heat

23 Şubat 2017’de konsollar için yayınlanan NieR:Automata, 17 Mart 2017’de de bilgisayar platformu için Steam’de yayınlanmıştı.

Yayınlanması ile aksiyon rol yapma oyunları arasına hızlı bir giriş yapan NieR:Automata günümüzde konsollar da ve bilgisayar platformunda geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım bünyesinde 6 farklı dil desteğine sahip olarak yayınlanmıştı. Dün Steam topluluk sayfası üzerinden bir duyuru ile oyunculara müjdeyi veren yayıncı NieR:Automata Game of the YoRHa Edition sürümünün 26 Şubat 2019’da yayınlanacağını duyurdu.

NieR:Automata Game of the YoRHa Edition içerisinde oyunun yayınlanan tek genişleme paketi de yer alacak. Tüm dünyada 3.5 milyondan fazla satmayı başaran yapım oyuncuların da hafızalarında derin izler bırakmayı başardı. İlgi çekici hikayesi, dövüş mekanikleri ve alt yapı müzikleri ile övgüler alan yapım, Game of the YoRHa Edition sürümü ile oyunculara yeni içerikler de sunacak.

Square Enix’in kasasını parayla doldurmayı başaran yapım, yeni sürümü ile bu başarıyı ikiye katlamaya çalışacak.

Game of the YoRHa Edition, 26 Şubat 2019’da tüm platformlarda yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol