Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nier: Automata Paketinde 60 Fps Sınırlaması Kalkıyor

Lolisamuria isimli yama yapımcısı bu soruna el atmaya karar verdi ve 60 fps sınırlamasını kaldırdı. Yamayı yükleyebilmek için Kaldeien'in yaması gereklidir.

Nier Automata oyunu sizlerinde bildiğiniz gibi bilgisayar platformunda 60 fps de çalışıyordu. Kimine göre güzel bir rakam, kimine göre yetersiz olabilir. Sonuçta zevk meselesi. Lolisamuria isimli yama yapımcısı bu soruna el atmaya karar verdi ve 60 fps sınırlamasını kaldırdı. Bu hareketiyle bilgisayar kullanıcılarının yardım çağrısına cevap verdi adeta. Bazı kullanıcılar için 30 fps ideal de olabiliyor tabi ki. Sonuçta herkesin bilgisayar özellikleri aynı değil maalesef.

nier automata fps

Lolisamurai adlı yama yapımcısının açıklamasına göre, bu yama bilgisayardaki ekipmanları, donanımları hiçbir şekilde yavaşlatmıyor, yormuyor. Diğer işletim sistemlerinde aktiflik açısından sorun yok. Eski sistemlerde bazı ufak tefek sorunlar olabilir. Yamayı yükleyebilmek için Kaldeien’in yaması gereklidir. Aşağıdaki linklerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Far kurulumunu yüklemek için: http://steamcommunity.com/app/524220/discussions/0/135512104777399045

Dll dosyasını yüklemek için: https://github.com/Francesco149/nier_uncapped/releases

nier_uncapped.dll isimdeki dosyasını öteki Nier: Automata dosyasına atmanız gerekiyor. Nier Automata klasöründeki dxg.ini isimli dosyayı açıp, yukarıya aşağıdaki satırları eklemeniz gerekiyor.

[Import.nier_uncapped]
Architecture=x64
Filename=nier_uncapped.dll
Role=ThirdParty
When=PlugIn

Bu düzenlemeleri yaptıktan sonra, vsync ile işiniz bittiğinde 60 fps kilidini kaldırmış olacaksınız.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.