NieR: Automata Become As Gods Edition Yarın Yayınlanacak!

NieR: Automata Become As Gods Edition, yarın Xbox One oyuncularına sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan NieR: Automata, yeni bir versiyonu ile yarın Xbox One platformu oyuncularına sunulacak.

blank

Tek oyunculu olarak oynanabilen ve çarpıcı grafiklere sahip olan yapım, bizleri etkileyici ve sürükleyici bir savaş atmosferine götürüyor. Yan ve ana görevlere sahip olan oyunda karakterimiz için kostümler ve silahlar alabiliyor ve kişiselleştirebiliyoruz. Oyun içerisinde makinelerin hüküm sürdüğü bir dünyayı kurtarmak için ter dökecek ve birbirinden farklı tehlikeler ile karşı karşıya geleceğiz. Açık alan haritaları ile bilgisayar platformu oyuncularının beğenisini kazanan yapım, Xbox One’da da hemen hemen aynı özelliklere sahip olacak.

Ürkütücü bir ıssızlık ve benzersiz mekanlara sahip olan bu yapımda, muhteşem 60 FPS hızı Xbox One oyuncularına sunulacak. 4K ve HDR desteği ile Xbox One platformuna çıkacak olan yapım, aksiyon ve macera bakımından oldukça tatmin edici görünüyor. Karakter modellemeleri ile de oyuncuların beğenisini kazanan NieR: Automata, Steam’de cep yakıcı bir fiyat etiketi ile bilgisayar oyuncularına sunulmuştu. Başarılı oyunun Xbox One platformu için satış fiyatı da 148.5 TL olarak duyuruldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol