Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nier Automata Animesinin Fragmanı Yayınlandı

Nier Automata anime uyarlaması için, 8 dakikalık bir fragman yayınlandı. Ayrıca anime ekibi, oyunun hikayesi hakkında birkaç bilgi paylaştı.

Açık dünya oyunu Nier Automata‘nın anime uyarlaması ilk olarak şubat ayında duyurulmuştu. Şimdi ise anime hakkında birkaç detay daha paylaşıldı. Nier Automata Ver 1.1a olarak adlandırılacak olan anime, Ryoji Masuyama tarafından yönetiliyor. Ayrıca seslendirme sanatçıları Yui Ishikawa ve Natsuki Hanae, 2B ve 9S olarak geri dönecek. Merakla beklenen anime Ocak 2023’te çıkacak.

Aniplex Online Fest’in bir parçası olarak, 2B ve 9S için karakter fragmanları yayınlandı. Seslendirme sanatçılarının animeyi tartışırkenki görüntülerini içeren video, tam sekiz buçuk dakika. Taro videoda uyarlamanın adını şöyle açıklıyor: “Anime adında ‘Ver 1.1a‘ eki var çünkü NieR:Automata markası,oyun olması için yarattığımız bir hikayeydi. Bu yüzden ismi olduğu gibi kopyalamak ilginç bir hikaye yaratmazdı. Bu yüzden bir şeyleri değiştirme fikrini gündeme getirdim.”

Nier Automata Anime Ekibi Orijinal Hikayeyi Benimsiyor

Nier Automata

Masuyama, uyarlamadaki değişiklikleri belirtmeden önce “Oyun filmleri çok güzel ve eksiksiz bu yüzden bir parçam animeyi ​​çok fazla değiştirmek istemedi.’‘ dedi. Bu arada Taro, sahne arkası sürecini şöyle özetleyerek hayranları güldürdü: “Orijinal yaratıcı orijinal hikayeyi yok etmeye çalışıyordu ve anime ekibi bunu umutsuzca durdurdu. Yaratıcıların orijinal oyunu tamamen göz ardı etmesi konusunda endişelenen hayranları sık sık görüyorum. Ancak anime tarafı, hikayeye oldukça saygı duyuyor.”

Kısaca Nier Automata yapımcıları anime uyarlamasında, farklı yollar da izlemek isterken; anime yapımcılarında yönetmen de dahil olmak üzere tüm ekip, orijinal hikayeye bağlı kalmak istiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.