Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nickelodeon All-Star Brawl 2 Ek Paketi Sızdırıldı

Nickelodeon All-Star Brawl 2 oyunculara bir yandan eğlenceli platform ve dövüş içeriği sunarken diğer yandan ise yeni ek paketlerle beraber ikonik karakterleri getiriyor.

Eğlenceli içerikleri ile beraber karşımıza çıkan Nickelodeon All-Star Brawl 2 için yeni bir sızıntı ile karşı karşıyayız. Oyunun yaklaşan yeni bir ek paketi şu anda Twitter üzerinden yayınlanan bir gönderi ile ortaya çıktı. Bu yeni DLC ile beraber oyunculara kozmetikler, yeni hareketler, animasyonlar ve daha fazlası sunulması bekleniyor.

Twitter kullanıcısı Treydemarked, ek paket hakkında bir gönderi yayınladı. Bu gönderi içerisinde çeşitli görseller ve oynanış içeriğinden oluşan bir koleksiyon bulunuyor. Geçtiğimiz Ekim ayında geliştirici ekip, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderi ile buradaki karakterlerin 2024 yılında genişleme paketiyle beraber oyuna dahil edileceği aktarıldı. Şimdi ise bu durum gerçekleşiyor.

All-Star Brawl 2 İçin Yeni Karakterler Geliyor

Ortaya çıkan bu ek paketin henüz ne zaman yayınlanacağı belirtilmese de 2024 yılı içerisinde muhakkak oyuna dahil edileceği aktarılıyor. Bunun dışında birçok oyuncu topluluğunun söylediğine göre önümüzdeki yılın başlarında bu ek paketin geleceği belirtiliyor. Bilgilere göre Bay Krabs, oyun dahilinde oynanabilir yeni bir karakter olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu da hayranlar için elbette sevindirici bir haber.

Geldiğimiz noktada oyun içerisinde serilerden aşina olduğumuz o ikonik karakterler yer alıyor. Ninja Kaplumbağalardan Kare Pantolon Sünger Bob karakterine kadar ilgi çekici karakterlerin bulunduğu bu yapımda, dikkat çekici bir platform aksiyon dövüş içeriği bizlere sunuluyor.

Eğlenceli içerikleri ve modları bizlere sunan yapımda, her bir karakterin farklı bir özelliği bulunuyor. Farklı kozmetik ve özelleştirmeler sayesinde de kendimize diğer oyunculardan ayırabiliyor ve bulunduğumuz bölgenin en güçlüsü olmaya çalışıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.