Ingress

MMORPG
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.6

Kullanıcı

Niantic Oyunu Yeni Adı Ingress Prime ile Tekrar Çıkıyor

Ingress yeniden çıkıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Pokemon Go’nun artırılmış gerçeklik teknolojisi ile yakaladığı popülarite, pek çok geliştirici firmayı bu tip oyunlar yapmaya itti. Hatta öyle ki Vatikan kilisesi dahi AR temalı bir oyun çıkardı. Şimdi ise Pokemon Go’nun ardındaki firma Niantic, yeni projesiyle karşımıza çıkıyor.

blank

Ingress aslında 2012 yılında çıkmış bir artırılmış gerçeklik (AR) oyunuydu. Çıktığı dönem oldukça beğenilmiş ve yenilikçi yaklaşımıyla takdir toplamıştı. Buna rağmen hiçbir zaman Pokemon Go gibi bir popülarite yakalayamadı. Yine de Ingress ile atılan temeller, Pokemon Go’nun ortaya çıkmasına vesile oldu. Şimdi ise geliştirici firma oyunun yeni adı Ingress Prime ile tekrar çıkış yapacağını duyurdu.

Dünyadaki çeşitli yerlere gidebileceğiniz, diğer ajanlarla ekip olarak çalışabileceğiniz Ingress Prime aslında bir oyun olacak fakat bundan fazlasını sunacak. Oyun bugün kullanıcıların beğenisine sunulurken, duyurusu da geçtiğimiz yılın Aralık ayında yapılmıştı.

Ingress Prime’da orijinal oyuna ek olarak grafikler ile kullanıcı arayüzü da geliştirildi. Aynı zamanda zaman içinde değişen bir hikaye örgüsü de eklendi. Ayrıca eski oyuncular da mevcut hesaplarını ve binbir zorlukla elde ettikleri rütbeleri koruyacaklar.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol