Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NFS: Most Wanted Fan Remake 15 Dakikalık Oynanış Görüntüleri

Need for Speed: Most Wanted yeni bir remake sürüme kavuşuyor. Fan yapımı yeniden yapım versiyonu hayranların dikkatini çekecek türden.


Nostalji oyunlara hayran yapımı geliştirmeler yapılmaya devam ediyor. Şimdi ise gündemimizde Need for Speed: Most Wanted bulunuyor. NostalgiaNexus tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan hayran yapımı remake sürüm bir hayli geliştirmeyi içeriyor ve böylece eski oyunu günümüzde yeni teknolojilerle beraber oynamayı bekleyebiliyoruz.

Mod geliştiricisi NostalgiaNexus, Need for Speed: Most Wanted için yaptığı yeniden yapım sürüm içerisinde birtakım geliştirmelerden bahsediyor ve burada doğrulanmış birçok özelliğin olduğunu aktarabiliyoruz. 15 dakikadan fazla yeni bir videonun paylaşıldığı bu süreçte oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu doğrudan gözlemleyebiliyor ve aynı zamanda hem dokuların hem de araç iyileştirmelerinin ne kadar yükseldiğini burada görebiliyoruz.

Most Wanted Yeni Görünüme Kavuşuyor

Yayınlanan video içeriğine detaylı bakacak olursak araç üzerinde birtakım geliştirmelerin ve doku iyileştirmelerinin olduğunu aktarabiliyoruz. Aynı zamanda mod geliştiricisi burada kendine özel bir trafik sisteminin yaptığını aktarıyor. Bunun yanı sıra rüzgar efekti ile beraber üç boyutlu ağaçların oyuna dahil edildiğini ve aynı zamanda düşen yaprak sistemini de oyuna eklendiğini aktarıyor. Orijinal versiyona göre daha fazla geliştirmeye bünyesinde barındıran bu yapım elbette nostalji hayranlarına hitap ediyor.

Need for Speed Most Wanted Remak

Diğer taraftan görebileceğiniz gibi video içerisinde BMW M3 GTR araç modeli bulunuyor. Bu araç modeli üzerinde ufak tefek iyileştirmelerin yer aldığını ve diğer taraftan çevre dokularından da iyileştirildiğini söyleyebiliyoruz. Yeniden yapım sürüm içerisinde orijinal versiyona göre daha iyi bir aydınlatma sisteminin olduğunu da belirtebiliyoruz. Bu tarz remake sürümler ilginizi çekiyorsa aşağıdaki videoya göz atmanızda fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.