Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Neymar Jr. PUBG Battlegrounds 20.2 ile Oyuna Geliyor

PUBG Battlegrounds'un global marka elçisi olan yıldız futbolcu Neymar Jr., battle royale klasiğinin son güncellemesi 20.2 ile oyuna geliyor.

Krafton, PUBG Battlegrounds 20.2 güncellemesinin ayrıntılarını açıkladı. PC’de 9 Kasım ve konsolda 17 Kasım’da yayınlanacak son içerik yaması, Deston’ı harita rotasyonuna geri getirecek, araçların belirme oranlarında düzenleme yapacak ve eşleştirme sistemini iyileştirecek. Tüm bunların yanı sıra güncellemeyi esas değerli kılan şey ise Neymar Jr.‘ın PUBG Battlegrounds’a gelmesi olacak.

Oyunun global marka elçisi olan Brezilyalı süperstar ile reklam panoları, bina dekorasyonları, futbol topları ve yardım paketleri gibi işbirliği kapsamındaki eşyalar PUBG’deki her haritaya eklenecek. Kariyerine Fransa ligi takımlarından Paris Saint-Germain’de devam eden Neymar Jr., sıkı bir PUBG hayranı olarak biliniyor. Bu tutkusunu marka elçiliği ile farklı bir boyuta taşıyan yıldız futbolcu, şimdi ise kendisinden ilham alan tematik öğeler ve çok daha fazlası ile battle royale oyununa adım atacak.

PUBG’ye Neymar Temalı Öğeler Eklenecek

neymar pubg battlegrounds 20.2

9 Kasım’da yayınlanacak PUBG Battlegrounds 20.2 ile Deston, Normal Maç havuzuna geri dönecek. Ayrıca Normal Maçlar için Erangel ve Miramar’da araçların ortaya çıkma oranlarında ayarlamalar yapılacak. Örneğin, Erangel’de UAZ ve Dacia’nın belirme oranı sırasıyla yüzde 20 ve 26 artırılırken, Aquarail, Buggy ve Tekne’de ise bu oran sırasıyla yüzde 22, 11 ve 23 azaltıldı.

Son olarak güncelleme, eşleştirme sistemi için de önemli bir iyileştirme içeriyor. Daha önce eşleştirme sistemi, bir oyuncunun önceden hazırlanmış grubunun ortalama eşleştirme derecesine (MMR) dayanıyordu. Fakat eşleştirme artık bir oyuncunun grubundaki en yüksek MMR’ye dayalı olacak. Krafton’a göre bu değişikliğin arkasındaki amaç, bir bütün olarak bir takımdan ziyade, bireysel istatistiklere odaklanırken mevcut kadronun oyun mekaniği korumak.

PUBG Battlegrounds 20.2 yama notlarına bu sayfadan göz atabilirsiniz.

PUBG Battlegrounds 20.2, 9 Kasım’da Yayınlanacak

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.