Nexon’un BBQ Adlı Yeni Projesi Ortaya Çıktı

Dungeon Fighter Online 3D mi geliyor?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nexon Project BBQ adlı yeni projesinin duyurusunu yaparken, aynı zamanda kısa bir tanıtım fragmanı da yayınlandı. Bu video pek çok MMORPG oyuncusunu da heyecanlandırdı çünkü görünüşe göre Dungeon Fighter Online ile bir bağı var.

blank

Videodan görüldüğü kadarıyla Project BBQ aslında firmanın diğer başarılı oyunu Dungeon Fighter Online’ın 3D sürümü. Her ne kadar fragmanda Dungeon Fighter ismini göremesek de, Dungeon Fighter Online’ın arkasında da Nexon yer alıyordu.

Project BBQ, 3D bir aksiyon MMORPG oyunu olacak ve Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Güney Kore’de 2019 yılında çıkması beklenen oyun için herhangi bir çıkış tarihi ise verilmedi. Aynı zamanda uluslararası çıkış tarihi ya da tam adı ile ilgili bir şey de bilmiyoruz. Yani Project BBQ şu anda sadece kod adı olarak kullanılıyor.

Dungeon Fighter Online firmaya büyük başarı getirirken, League of Legends’ın ardından PC’de en çok gelir elde eden oyun konumunda yer alıyor. Fragmanda yeni oyunun dövüş mekanikleri son derece hızlı ve akıcı gözüküyor. Bakalım gerçekten de Dungeon Fighter 3D bir uyarlamayla mı karşımıza çıkacak, yoksa bu başka bir oyun mu olacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol