Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New World’e Yeni Ana Hikaye Görevleri Eklendi

Amazon Game Studios, New World için yeni ana hikaye görevleri ekleyen Mart ayı güncellemesini yayınladı.

New World Heart of Madness güncellemesi nihayet yayınlandı ve artık Isabella’yı Shattered Mountain’a geri götürürken ana hikayedeki yeni görevlerin tadını çıkarabileceksiniz.

Resmi blog gönderisinde açıklandığı gibi, oyunun son görevi olan “The Heart of the Tempest“e başlamak için onu Shattered Mountain’daki Mountain Home Outpost’ta bulunan Yseult Meredith ile konuşmanız gerek. Tempest’s Heart Expedition‘ın derinliklerine inerken, Isabella’ya karşı son hesaplaşma vakti geldi. Onun yozlaşmış zihninin derinliklerine inerken geçmişinin sırlarını keşfedin.

New World Mart 2022 Güncelleme Notları

New World

Geliştirici ayrıca The Tempest’s Heart‘ın beş oyuncu için bir oyun sonu seferi olduğunu ve Gearscores 550 ile 570 arasında olan 60. seviye oyuncular için önerildiğini açıkladı. Uzun zamandır beklenen son hikaye görevlerine ek olarak oyuna Blunderbuss adlı yeni bir menzilli silah da eklendi. Silah, New World’de güç ve zeka ölçeğinde ölçeklenen ilk silah ve oyuncunun iki farklı oyun stili arasında seçim yapmasına izin veren iki silah ustalığı ağacına sahip olacakt.

Yeni bir Legendary Weapon Quest serisi de tanıtıldı ve yeni ateşli silahla 60. seviyeye ve maksimum beceri seviyesine ulaştıktan sonra, oyuncular görevi başlatmak için Ebonscale Reach yerleşiminde Wang Tang Zhi‘yi bularak göreve başlayabilecek. Her bölgede iki şövalenin bulunabileceği ve etkileşime girdikten sonra oyunculara evlerine yerleştirmeleri için manzaranın bir tablosunun verileceği World Paintings dahil olmak üzere oyuncular için yeni deneyimler şeklinde çeşitli diğer güncellemeler gelecek. Değişikliklerin tam listesi ve yama notlarını burada bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.