Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New World Aeternum Duyuruldu: İlk Kez Konsollara Geliyor

Doğaüstü Aeternum adasında kendi kaderinizi belirleyebileceğiniz New World Aeternum yepyeni bir bölge bizlere sunuyor.

Amazon Games tarafından daha önce oyunculara sunulan ve açık dünya devasa çok oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran New World’ün yeni sürümü Aeternum resmi olarak duyuruldu. Açıklanan detaylara göre gelişmiş paket PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda 15 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek.

New World daha önce sadece PC platformunda yer alırken şimdi ise gelişmiş sürüm sayesinde ilk kez PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına çıkmaya hazırlanıyor. Temel oyun ve genişleme paketi Rise of the Angry Earth‘e sahip olacak olan yeni paket sayesinde konsol oyuncuları bugüne kadar çıkmış olan tüm güncellemeleri alabilecek ve tam bir oyun deneyimi yaşayabilecek. Ek pakete sahip olmayan PC kullanıcıları yeni içeriğe erişmek için bu paketi satın alması gerekecek.

New World Aeternum Yükseltilmiş Bir Sürüm

Doğaüstü Aeternum adasında kendi kaderinizi belirleyebileceğiniz New World Aeternum yepyeni bir bölge bizlere sunuyor. Oyunda karakter odaklı bir yapı olduğundan bahsedebiliyor ve zorlu bir yolculuğa adım atmaya hazırlanabiliyoruz. Adanın gizemli tehlikelerine karşı gelebileceğimiz yapımda karanlık sırların ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya başlıyor ve adanın garip sakinleriyle etkileşime girebiliyoruz.

nwa announce mounts vista brimst

Maceracı dostlarımızla beraber tehlikeli fırsatların peşinden gidebileceğimiz New World Aeternum, oyunculara üst düzey bir yapı sunmaya hazırlanıyor ve ada içerisinde hangi hikaye ile beraber ilerleyebileceğimize biz karar verebiliyoruz. Son olarak ek paketin duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan göz atabilir ve hangi ortamların bizlere sunulacağına bir göz gezdirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.