Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New World 4. Sezon Eternal Frost Duyuruldu

Amazon'un ilk MMO oyunu olan New World, bu ay içerisinde dördüncü sezonunu başlatacak. Yeni sezonun ismi "Eternal Frost" olacak.

New World 4. Sezon, 12 Aralık 2023 itibarıyla başlayacak. Eternal Frost isimli yeni sezon, oyunculara pek çok aktivite sunacak. Çıktığı günden bu yana içerik eksikleri ve oyun sonunda yapacak aktive olmadığından bunaldıklarını söyleyen oyuncuların geri bildirimleri dinleyen Amazon, oyundaki etkinliklerin sayısını günden güne artırmaya başladı.

New World’ün dördüncü sezonu özellikle Rise of the Angry Earth DLC‘sini satın alanlar için ilgi çekici yenilikler sunacak. Bu ek paketin tüm detaylarına bu içeriğimizden ulaşabilir ve ek paketi Steam’den 490 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Tüm bunları bir kenara bırakırsak, oyunun dördüncü sezonu ile sizleri bekleyen yeniliklere bir göz atalım.

New World 4. Sezon: Eternal Frost İçerikleri

New World 4. Sezon Eternal Frost Duyuruldu
  • Yeni Sezon Hikayesi – The Knight of the Round Table, kadim insanların yasak bilgisini keşfetti ve sonsuz kışın gücünü kullanarak insanlığı köleleştirmeyi planlıyor. Oyunculara Silver Crows’dan oluşan bir takım kurma ve ateş büyücüsü Daichi’nin yardımıyla düşmanı yenme görevi verilecek.
  • Yeni Sezon Bileti – Eternal Frost ile sezonluk bir macera, etkinlik kartı, kozmetik ögeler ve çeşitli güçlendirmeler de dahil olmak üzere zorluklar ve ödüller kazanabileceksiniz.
  • Yeni Keşif Gezisi – Bu yeni görev serisi ile Great Rift’te bulunan buzul gölüne gitmeniz gerekecek. Yalnızca 65. seviyeden sonra alabileceğiniz bu görev, Empire Forge’un arkasında saklı mağara kompleksini keşfetmek ve şövalye Sör Loth’u yakalamak olacak. Görevi tamamlamak için oyuncuların  Empyrean Flame büyüsünde ustalaşması gerekecek.
  • Yeni Eserler – Ayrıca bu sezon için 8 yeni eser hazırlandı. Yeni eserlerden ikisi olan Boltcaster Bow ile düşmanları sersemletip onlara hasar verebileceksiniz ve Winged Shoes ile hızlarını artırabilecek ve bekleme sürelerini azaltabilecek.

Amazon Games’in geliştiricileri ayrıca oyuna daha sonraki bir tarihte eklenecek pek çok güncellemeyi de duyurdu. Bunlar arasında daha iyi grup araması ve sezonluk etkinlikler içeren sunucular arası keşif gezileri de olacak. Yeni keşif gezilerinin isimleri ise Winter Convergence ve Legacy of Crassus olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.