Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.5

Kullanıcı

Neverwinter: The Heart of Fire Güncellemesi PC’de

Yeni Neverwinter güncellemesi çıktı.

Free to play Dungeons & Dragons temalı aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter için bugün Heart of Fire güncellemesi PC için çıktı. Bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir hikaye ağı eklenirken, yazarlığını ise popüler Penny Arcade serisinin arkasındaki isimler yaptı.

Daha önceki güncellemelerde olduğu gibi Neverwinter: The Heart of Fire ile birlikte oyuna yeni ganimetler, dengesel değişiklikler ve diğer eşyalar da ekleniyor. Güncelleme şu an PC için indirmeye hazır fakat yakın gelecekte konsol sürümlerine de gelmesi bekleniyor.

Neverwinter: The Heart of Fire Kilit Özellikleri

The Heart of Fire Hikâyesi: Penny Arcade’in yaratıcısı The Heart of Fire’ı oluşturdu. Maceracıların olduğu ekibe katılın ve Omin Dran, Jim Darkmagic ve Walnut Dankgrass ile çeşitli aktivitelere katılın.

Meslek Yenilenmesi: Oyundaki professionlar değiştirildi ve artık level 20’den itibaren kendi atölyenize sahip olabilir, çalışanları kiralayabilir ve kaynak toplayarak eşya craft edebilirsiniz. Kısacası artık daha kişiselleştirilmiş bir Profession sistemi var.

Sınıf Denge Güncellemeleri: Oyunun herkes için eğlenceli hale gelmesi için sınıf sisteminde tekrar güncelleme yapıldı ve karakterler değiştirildi.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>