Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Neverwinter: Jewel of the North Güncellemesi Yayınlandı

Neverwinter'ın en yeni güncellemesi Jewel of the North, yeni Bard sınıfının oyuna eklenmesini kutlamak için yeni bir sinematik fragman yayınlandı.

Yeni Neverwinter genişlemesi Jewel of the North için sinematik bir fragman, oyunculara oyunun yeni Bard sınıfına daha yakından bakmalarını sağladı. Dungeons & Dragons dünyasını temel alan devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu, 2013’teki lansmanından bu yana sürekli olarak desteklenmeye devam etti.

Neverwinter’ın 24 Ağustos‘ta çıkış yapan olan Jewel of the North güncellemesi ile geliştirici Cryptic Studios, oyunu Dungeons & Dragons evrenine daha da yakınlaştırdı. Güncelleme, oyunun seviye sınırında 80’den 20’ye düşürülecek bir değişiklik içerecek. Bu, yeni oyuncuların oyunun oyun sonu içeriğine daha hızlı erişmesini sağlayacak ve acemi ve kıdemli oyuncular arasındaki güç farkını azaltacak.

Antrenman odası ve hedef takipçisi gibi diğer yaşam kalitesi iyileştirmeleri de yeni oyuncuların Neverwinter’a erişmesine yardımcı olacak. Bard sınıfının eklenmesi de oyuna çok daha fazla çeşitlilik katacak ve Jewel of the North’un bir önizlemesi, tüm bu değişikliklerin MMORPG için büyük iyileştirmeler olduğunu ilan etti.

Neverwinter Jewel of the North

Neverwinter tarafından YouTube üzerinden yayınlanan Jewel of the North için yeni bir sinematik fragman, güncellemenin yeni Bard sınıfına daha yakından bir bakış sağladı. Bard’ın müziğe olan sevgisine uygun, unutulmaz bir melodi söylenirken, bir dizi hareketsiz sahne gösterilirdi. Bard ve iki arkadaşının egzotik bölgelerde savaşmak ve güçlü rakipleri yenmek için birlikte çalıştığı daha fazla sahne de gösterildi.

Bazılarınız bir müzisyenin savaş alanında ne işi var diyebilir ancak Bard sınıfının popüler bir Dungeons & Dragons sınıfı hatta belki de genel olarak en popüler sınıflarından biri olduğunu hatırlatalım.

Neverwinter her zaman ağırlıklı olarak Dungeons & Dragons’a dayanıyordu, ancak oyunun en son güncellemesi bu bağlantıyı yeni bir seviyeye taşıdı. Jewel of the North’un yeni seviye atlama sistemi, oyunu masa üstü rol yapma kökleriyle daha uyumlu hale getirdi ve Bard sınıfının eklenmesi de bu hareketin büyük bir parçası oldu.

Daha fazla güncelleme notu için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Neverwinter: Jewel of the North Fragmanı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol