Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Neverwinter Jewel of the North Genişleme Paketi Duyuruldu

Neverwinter için Jewel of the North isimli devasa genişleme paketi duyuruldu. Oyuna Bard sınıfı eklenecek ve oyunu modernleştirecek birçok değişiklik yapılacak.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Neverwinter’ın bir sonraki genişlemesinin bu ay PC’de çıkacağını ve beraberinde büyük bir güncelleme getireceğini duyurdu. Neverwinter: Jewel of the North, yeni, modern bir seviyelendirme sistemi, önemli yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve nihayet oyuncuların ikonik Bard sınıfına erişmesine izin vererek oyunu Dungeons & Dragons‘a geri döndürecek.

Neverwinter Baş Yapımcısı Matt Powers, “Kuzeyin Mücevheri ile oyuncuların bir karakter yaratmasını ve Unutulmuş Diyarlar boyunca maceralara atılmasını her zamankinden daha kolay hale getirmek istedik. Tesviye deneyimi modernleştirildi, artık Dungeons & Dragons masaüstü deneyimiyle daha uyumlu hale getirildi ve son derece etkileyici Bard sınıfını Neverwinter’a getirmekten son derece heyecanlıyız.” dedi.

Jewel of the North

Jewel of the North ile birlikte gelen yeni seviye belirleme sistemi, Dungeons & Dragon’un 5. Sürümünden türetilen bir seviyelendirme sistemi olduğu için deneyim çubuğunu ortadan kaldıracak. Bu, oyuncuları belirli sayıda seviye ile büyük maceraları temizledikleri için ödüllendirecek ve sonunda yeni seviye sınırı olan 20’ye ulaşacak.

Artık daha kolay bir şekilde son seviyeye ulaşabilecek ve ardından oyun sonu içeriğini almaya hazır olacaksınız. Şu anda maksimum seviyede olan karakterler de seviye 20’ye yükseltilecek, ancak istatistikleri ve eşyaları değişmeyecek.

Jewel of the North ile birlikte gelen yeni Bard sınıfı, müttefikleri güçlendirmek ve düşmanları yok etmek için müziğin gücüne dayanan bir destek/DPS hibrit sınıfı olacak. Performans Modu adlı yeni bir mekanik, Bardların savaş sırasında belirli nota dizilerine sırayla basarak şarkı çalmasına izin verecek.

Bard oyuncuları, hızlı hareket eden, yakın menzilli Songblade veya uzun menzilli büyücü Minstrel olmak üzere iki benzersiz Paragon Paths arasından seçim yapabilecek. Gösterişli DPS’in yolunu mu yoksa menzilli müzisyen desteğini mi seçeceksiniz? Tamamen size kalmış.

Yeni genişleme paketi, PC için 27 Temmuz 2021‘de, PS4 ve Xbox One için ise 2021 sonbaharında çıkış yapacak.

Neverwinter: Jewel of the North Fragmanı:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol