Netmarble’ın Yeni Oyunu The King Of Fighters Allstar Yayınlandı!

The King Of Fighters Allstar Android ve iOS platformu oyuncularına sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Mobil platformda özel yatırımlara hız kesmeden devam eden Netmarble, yeni dövüş oyunu olan The King Of Fighters Allstar’ı Japonya ve Kore’den sonra Türkiye olmak üzere diğer ülkelerdeki oyuncuların da beğenisine sundu.

blank

130’dan fazla dövüşçüye sahip olan The King Of Fighters Allstar son teknoloji grafikleri ile oyunculara sürükleyici bir dövüş atmosferi sunmaya hazırlanıyor. Işık hızında aksiyon sahneleri eşliğinde pek çok oyun modunu da deneyimleme fırsatı elde edeceğimiz yapımda sürükleyici bir oynanış bizleri bekliyor olacak.

Android ve iOS platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yapım ünlü dövüş oyunu serisi The King of Fighters’ı temel alırken KOF ‘94’ten ve KOFXIV’e adar serinin tamamından ev sevilen dövüşçüler de oyuncular tarafından toplanabilecek ve KOF’un zengin geçmişini mobil platformda yaşayabilecekler.

Oyunun yayınlanması ile oyuncular Hikâye modu, süreli saldırı modu, PvP ve gerçek zamanlı Turnuva modu olmak üzere farklı oyun modlarını da deneyimleyebilecekler. Bu arada oyuna gelecek olan güncellemeler ile yeni karakterler eklenmeye devam edilecek.

Netmarble Baş Yapımcısı Shin Hwa Cho, “Yüksek kalite görseller, heyecan dolu dövüş ve dikkat çeken karakterler, The King of Fighters’ın oyuncular arasında popüler olma nedenlerinden sadece birkaçı… Biz de, KOF hayranları olarak, THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ı geliştirirken SNK ile birlikte sıkı çalışmaktan gerçekten çok büyük zevk aldık ve bu oyunun, KOF ile zaman içerisinde nasıl evrimleşeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol