Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix’ten Nejat İşler’li Film: İyi Adamın 10 Günü

Netflix, başrolünde Nejat İşler'in olduğu yeni filmi İyi Adamın 10 Günü’nün tanıtım fragmanını ve yayın tarihini paylaştı. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken yapım, 10 Şubat'ta yayınlanacak.

Dijital yayın platformu Netflix, Türkiye’deki yerli yapımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı Şahmaran’ın fragmanını yayınlayan abonelik servisi, bugün de Nejat İşler’li İyi Adamın 10 Günü filminin yayın tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. Ay Yapım tarafından hayata geçirilen film, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlandı.

İyi Adamın 10 Günü, üçlemenin ilk halkası olarak 10 Şubat’ta izleyici karşısına çıkacak. Daha önce 9,75 filminde birlikte çalışan yönetmen Uluç Bayraktar (Ezel) ve Nejat İşler‘i yeniden bir araya getiren Netflix yapımı, oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmde İşler’in yanı sıra İlayda Alişan, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Ata Artman ve Rıza Kocaoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor.

İyi Adamın 10 Günü Konusu

iyi adamın 10 günü konusu

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadına yardım etmelidir. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar.

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan gerilim filmi; mafya, insan kaçakçıları ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi merkezine alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri İyi Adamın 10 Günü fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.