Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix’te Gerçek Squid Game Şovu Başlıyor!

Netflix, Squid Game'i gerçek bir şov olarak ekranlarımıza taşıyacak. Yarışmayı kazanan isim ise 4,56 milyon dolarlık ödülün sahibi olacak.

Türkiye’de ve tüm dünyada ortalığı kasıp kavuran Squid Game dizisi, gerçek bir şov olarak Netflix ekranlarına taşınacak. Tabii ki gerçek olan şovda hiçbir şekilde kan dökülmeyecek ve yarışmacılar birbirlerine zarar vermeyecek ancak inanılmaz bir rekabet olacak çünkü yarışmanın kazanını, şimdiye kadar böyle bir yarışmada verilmiş en yüksek ödülü (4,56 milyon dolar) kapacak.

Squid Game: The Challenge ismiyle yayımlanacak olan şov, dizide görmediğimiz zorlu mücadelelerin yanı sıra direkt olarak diziden ilham alan birçok yarışmayla 450’den fazla yarışmacının yer aldığı 10 bölümlük bir yarışma olacak. Ayrıca herkesin diline dolanan “kırmızı ışık, yeşil ışık” şarkısını söyleyen bebek ve doğrudan ana diziden alınan kostüm tasarımları ile ana materyale birçok gönderme de yapılacak.

Gerçek Squid Game Deneyimi

Netflix'te Gerçek Squid Game Şovu Başlıyor!

Bu yarışmada kan dökülmeyecek dedik ancak büyük ödülü kapmak için verilen savaşlar bir hayli zorlu olacak. Şovun çekimleri sırasında soğuk havayla ilgili bir yarışma yapıldığı ve aşırı soğuk havaya maruz kalan yarışmacıların çeşitli sağlık sorunları ve hipotermi riskiyle karşı karşıya kaldıkları iddia edildi. Şovun yapımcısı ise “insanlar bunu istedi, işin ucunda çok para var” açıklamasında bulundu.

Neyse ki, yarışmaların ne kadar şiddet içerip içermediğini ve yarışmacıların ne kadar zorlandığını çok yakında kendimiz göreceğiz. Önceki söylemlerden yola çıkarak şovun Kasım aylarında başlayacağını biliyorduk ancak tarih nihayet netleşti. Squid Game: The Challenge, 22 Kasım 2023 tarihinde Netflix ekranlarında vizyona girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.