Netflix’e Rastgele Bölüm İzleme Modu Geliyor

Netflix'e ilgi çekici bir özellik eklenebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Netflix şu anda dünya üzerindeki en büyük film ve dizi yayın servisi. Binlerce yapımın önünüze serildiği platformda bazen seçenek sayısı bunaltıcı dahi olabiliyor. Diğer yandan hala Netflix’in tavsiyelerinden memnun değilseniz ve size daha çok öneride bulunmasını istiyorsanız, yeni güncelleme ilginizi seçebilir. Yakında eklenecek olan rastgele bölüm modu tam da aradığınız şey olabilir.

blank

Android Police tarafından keşfedilen bu deneysel özellik, popüler bölüm modu olarak da tanımlanabilir. Bu sayede daha çok kullanıcının izlediği, tabiri caizse en sevilen dizi bölümleri Netflix kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Örnek ekran görüntülerine göre bu mod sizin için Our Planet ya da The Office gibi yapımlardan rastgele bir bölüm seçecek, tıklama tuşu da oynatma ekranında yer alacak. Şimdilik bu Netflix için sadece bir diğer test olarak denenirken, henüz resmi olarak duyurulmadı. Dolayısıyla hiçbir zaman için yayınlanmama olasılığı da var. Bilindiği gibi Netflix belli özellikleri herkese açık şekilde sunmadan önce deneme aşamasına sokuyor ve ardından güncelleme getiriyor.

Yine de her şeye rağmen rastgele bölüm izleme modu ilgi çekici duruyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol