Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Yıldız Oyuncunun Dizisini İptal Etti

Netflix, başrolünde Neil Patrick Harris'in olduğu komedi dizisi Uncoupled'ı birinci sezonunun ardından iptal etme kararı aldı.

How I Met Your Mother izleyicilerinin yakından tanıdığı bir isim olan Neil Patrick Harris‘in başrolünde yer aldığı Uncoupled, Netflix’in dizi çöplüğüne atılan son yapım oldu. Emily In Paris, Sex and the City ve Modern Family gibi ünlü yapımların arkasındaki Darren Star ve Jeffrey Richman tarafından yaratılan romantik komedi, ilk sezonunun ardından iptal edildi.

İlk olarak Temmuz 2022’de izleyici karşısına çıkan Uncoupled, bir hafta boyunca Netflix’in ‘Top 10’ listesinde altıncı sırada yer aldı, ancak daha sonra hızla düştü. Bugün streaming devi tarafından yapılan açıklamada, dizinin ikinci sezon için yenilenmeyeceği belirtildi. Sekiz bölümlük seri, uzun süreli partneri tarafından aniden terk edilen New Yorklu bir emlakçının, 40’larındaki bekâr bir adam olarak yeniden flört etme çabasını konu alıyor.

Uncoupled, İlk Sezonunun Ardından İptal Edildi

Uncoupled netflix

Dizide Harris’in yanı sıra Tisha Campbell, Brooks Ashmanskas, Marcia Gay Harden ve Emerson Brooks gibi isimler de bulunuyor. Romantik komedi türündeki Uncoupled, Rotten Tomatoes’ta yüzde 73 eleştirmen puanı ve yüzde 75 izleyici puanı aldı. Fakat görünüşe göre bu olumlu eleştiriler, ikinci sezon için yeterli olmamış.

Netflix, son aylarda birçok diziyi iptal etme kararı aldı. Inside Job, 1899 ve Blockbuster, streaming devi tarafından fişi çekilen projeler arasında yer alıyor. Şimdi bunların arasında Uncoupled da eklenmiş oldu. Peki, siz Netflix’in iptal ettiği diziler hakkında ne düşünüyorsunuz? Aralarından sizi hayal kırıklığına uğratan bir yapım var mı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.