Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Yerli Dizisi Sıcak Kafa’dan Yeni Fragman Geldi

Netflix'in yeni yerli dizisi Sıcak Kafa'dan resmi fragman geldi. Fragmanı izleyenler ise oldukça heyecanlandı.

Afşin Kum’un aynı adlı kitabından esinlenilerek hazırlanan yerli Netflix dizisi Sıcak Kafa‘nın ikinci fragmanı paylaşıldı. Oldukça bilindik oyuncuların yer alacağı yapım, distopik bir fikir üzerine kurulan eşsiz bir senaryoya sahip. Bu ay başında Netflix, dizi için resmi bir tanıtım fragmanı yayınlamıştı. Dün ise dizi ile ilgili yeni bir resmi fragman daha paylaşıldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Murat Siyavuş, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Haluk Bilginer ve Gonca Vuslateri gibi başarılı oyuncular yer alacak. Osman Sonant’ın başrolde olacağı gerilim dizisi, mini bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Film; alternatif bir Türkiye’de geçen abukluk salgınını ele alıyor. Bu salgın, en kolay şekilde seslerden bulaşıyor. Bu yüzden dış dünyaya açılan herkesin, kendini korumak adına kulaklık takması gerekiyor.

Netflix Yerli Dizisi Sıcak Kafa’nın Resmi Fragmanı:

Netflix

Tüm bunların ardından salgın küreselleşmeye başlıyor ve tahmin edeceğiniz üzere ekonomi, siyaset, ülke içi huzur vb. gibi yapı taşları hasar görmeye başlıyor. Sıcak Kafa adıyla tanınacak olan Osman Sonant, fragmanın başında bu olanlara seyirci kalamayacağını söylüyor. Ardından birkaç teşkilat üyesi, Sıcak Kafa’nın peşine düşüyor. Tımarhaneler, askeri tatbikatlar, sokaklarda zombi misali yürüyen abukluk hastaları ve daha birçok sahne; fragmanı izlerken tüyleri diken diken ediyor.

Ülkede yaşanan olaylara karşı umudunu kaybetmeyen ve aklında bir fikri olan Sıcak Kafa, bakalım emellerine ulaşabilecek mi?

Türkiye’nin ilk distopik dizisi, 9 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.