Netflix’in Yeni Türk Dizisi Kulüp’ten İlk Fragman Yayınlandı

Online dizi ve film izleme platformu Netflix, Türk yapımlarına bir yenisini daha ekledi. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Netflix'in yeni Türk dizisi Kulüp, ilk fragmanı ile karşımıza çıktı.

Netflix yeni Türk dizisi Kulüp, ilk fragmanı ile karşımızda. Hem kadrosu hem de çekim süreci sır gibi saklanan proje, bugün itibarıyla resmen gün yüzüne çıktı. 1950’lerin İstanbul’unda geçen bir dönem dizisi, Türk televizyonlarından aşina olduğumuz çok sayıda yıldız ismi bir araya getiriyor.

Kulüp dizisinin oyuncuları arasında Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger ve Asude Kalebek gibi isimler var. Yönetmen koltuğunda ise senaryosunu Berkun Oya’nın yazdığı BluTV dizisi Masum ile tanınan Seren Yüce oturuyor. Başarılı yönetmenin Çoğunluk filmi, 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden üç ödül ile dönmüştü.

Netflix Yeni Türk Dizisi, 1950’lerin İstanbul’unda Geçiyor

Netflix yeni türk dizisi kulüp

Hikayesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan Netflix’in yeni Türk dizisi, eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam mücadelesini anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye çalışırken, bir yandan da Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çabalar. 1955 yılının İstanbul’unda ünlü bir gece kulübünde çalışan Matilda, aynı zamanda gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yöneticisi Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır.

“Hiç tanımadığın biri ailen, hiç beklemediğin bir yer yuvan olabilir” sloganı ile yola çıkan Netflix yeni Türk dizisi Kulüp, birinci sezonuyla 5 Kasım‘da yayınlanacak. Kulüp dizisinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol