Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix’e Gelecek Yeni Mobil Oyunlar Duyuruldu (Video)

Dijital yayın platformu Netflix, önümüzdeki dönemde mobil oyun kataloğuna yapılacak eklemeleri duyurdu.

Günümüzün en popüler dijital yayın platformları arasında yer alan Netflix, film ve dizi kataloğu kadar mobil oyun tarafını da doldurmaya devam ediyor. Halihazırda abonelerine çok sayıda oyun sunan streaming servisi, önümüzdeki birkaç ay içerisinde 14 eklemenin daha yapılacağını açıkladı.

Bu oyunlar, Netflix’in kendi içeriklerine dayanan orijinal oyunlardan, ilk kez mobile gelen klasik PC oyunlarına kadar bir karışımı içeriyor. Öne çıkanlar arasında Don’t Starve Together, The Case of the Golden Idol ve Weta Workshop’un yakında çıkacak olan rahatlatıcı oyunu Tales of the Shire bulunuyor.

Listedeki bazı oyunların çıkış tarihi yok ancak, “çok yakında” olarak listelenmiş durumda. Netflix’e gelecek yeni oyunlar içerisinde, her biri kendi dizilerinin olay örgüsünü takip eden görsel romanlar olan üç yeni Netflix hikaye oyunu yer alıyor: İlişki reality şovu Perfect Match (3 Haziran), romantik komedi Emily in Paris ve emlakçılıkla ilgili reality show dizisi Selling Sunset.

Netflix ayrıca aynı adlı diziden uyarlanan görsel romanın üçüncü sezonu Too Hot to Handle 3’ü (23 Temmuz) de yayımlayacak. Listedeki diğer oyunlar arasında Netflix’in platformu aracılığıyla ilk kez mobil cihazlarda görücüye çıkan mevcut oyunlar da yer alıyor. Bunlardan üçü Klei’nin co-op oyunu Don’t Starve Together, bulmaca türündeki Lab Rat ve çok oyunculu beat-em-up Rotwood.

Nisan 2024’te PC’de yayımlanan Rotwood, şu anda Steam‘de Erken Erişim olarak mevcut. Ayrıca Color Gray Games’in The Case of the Golden Idol (11 Haziran) adlı oyunu da Netflix aracılığıyla mobile geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.