Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix ve Mojang’dan Minecraft Animasyon Dizisi Geliyor!

Netflix ve Mojang, Minecraft animasyon dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Projeye dair ilk detaylar haberimizde.

Netflix ve Mojang Studios, Minecraft animasyon dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Tüm zamanların en çok satan video oyununu farklı bir platforma daha taşımaya hazırlanan ikili, proje hakkındaki detayların yakında açıklanacağını belirtti.

Heyecan yaratan bu duyuru, Minecraft’ın bu ayki 15. yıl dönümüne denk gelecek şekilde zamanlandı. 2014 yılında Microsoft, efsane oyunun İsveçli geliştiricisi Mojang‘ı ve serinin haklarını 2,5 milyar dolar karşılığında satın almıştı.

Minecraft, 300 milyondan fazla kopya satışıyla tüm zamanların en çok satan oyunu olarak biliniyor. Netflix’in iş birliği ile animasyon dizisine uyarlanacak olan sandbox klasiği, böylece son dönemki furyaya ayak uydurmuş olacak.

Bilindiği üzere şu anda video oyunlarından uyarlanan pek çok dizi ve film bulunuyor. The Last of Us, Fallout, Halo ve Twisted Metal, bir çırpıda akla gelen yapımlardan. Ayrıca God of War, Assassin’s Creed ve Tomb Raider gibi gelecekte izleyici karşısına çıkacak projeler de olacak.

Netflix ve Mojang Studios’un Minecraft animasyon dizisi hakkında yeni gelişmeler olması halinde sizlerle paylaşacağız. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.