Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Ünlü Bilim Kurgu Dizisini İptal Etti!

Netflix'in sevilen dizisi Snowpiercer, hayranlarını üzen bir haberle geldi. Kıyamet sonrasında geçen bilim kurgu dizisi, 4. sezonuyla final yapacak.

Netflix yapımı olan ünlü bilimkurgu dizisi Snowpiercer, dördüncü sezonunun tamamlanmasının ardından sona erecek. Oldukça beğeni toplayan Snowpiercer, Jacques Lob ve Jean-Marc Rochette tarafından 1982 yılında yazılan Le Transperceneige romanına dayanıyor. Dünyanın donmuş bir çorak araziye dönüştüğü kıyamet sonrası bir gelecekte geçen dizi, aynı adı taşıyan bir trende dünyayı dolaşmaya devam eden insanların hikayesini konu alıyor.

Bay Wilford adında eksantrik bir milyarder tarafından tasarlanan ve inşa edilen trenin 1000’den fazla vagonu var. Bazı vagonlar aşırı lüksken diğerleri oldukça kötü durumda. Ve sınıf savaşı, sosyal adaletsizlik ve politika gibi konular trendeki yolcular arasında sürekli çekişme ve gerginliğe yol açıyor. Herkes, burada hayatta kalmaya çalışıyor. Netflix dizisinde; Jennifer Connelly ve Daveed Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright, Iddo Goldberg ve Sean Bean gibi oyuncular önemli rolleri üstleniyor.

Netflix Dizisinin Hayranları Oldukça Üzüldü

Netflix

Şimdiye kadar üç sezonu yayınlanan dizinin dördüncüsü şu anda üretim aşamasında. Haber Deadline tarafından bildirildi: “Snowpiercer’ın başarılı, çok sezonlu bir serinin ardından sona ereceğini doğrulayabiliriz. Yetenekli yazarları, oyuncuları ve ekibi olağanüstü bir başarı yakaladı. Dizi, eleştirmenler tarafından beğenildi ve kıyamet sonrası tür üzerinde dizinin önemli bir etkisi oldu.”

Yani Netflix dizisinin final yapacak olması aslında iptal edildiği anlamına geliyor. Warner Bros’a ait Turner Network Television için önemli bir karar alındı. Platform, daha çok klasik filmlere ve televizyon dizilerine odaklanacak. Discovery ile Warner arasındaki birleşme, TNT’nin orijinal yapımlarını kaldırmasına sebep olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.