Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Yeni Türk Filmi Zeytin Ağacı’nın Fragmanını Paylaştı

Dijital yayın platformu Netflix, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla öne çıkan yeni Türk filmi Zeytin Ağacı'nın resmi fragmanını paylaştı. Netflix'in yeni yerlisi, 28 Temmuz'da gösterimde.

Netflix Türk filmleri 2022’de de karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugüne kadar çok sayıda yerli dizi ve film hayata geçiren streaming platformu, şimdi bunların bir yenisini daha izleyicilerine takdim etmeye hazırlanıyor. Netflix, bu yılki orijinal projelerinden Zeytin Ağacı filminin fragmanını paylaştı. Burcu Alptekin tarafından yönetilen yapım, geçmişin yüklerini omuzlarından atmak isteyen üç yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Netflix’in yerli filmi, daha önce platform ile pek çok proje gerçekleştiren OGM tarafından yapılıyor. Yaratıcılığını ve yazarlığını Nuran Evren Şit’in üstlendiği Zeytin Ağacı, 28 Temmuz‘da yayınlanacak. Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel ve Umut Kurt gibi isimleri bir araya getiren filmin konusu ise oldukça ilgi çekici.

Netflix’in Yeni Türk Filmi 28 Temmuz’da Yayında

netflix türk filmi zeytin ağacı

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Fakat bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir.

Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Daha fazlası için izlediğinize pişman olmayacağınız en iyi Netflix Türk filmleri listemize göz atabilirsiniz!

Zeytin Ağacı Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.