Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Türk Yapımı Netflix Dizisi Terzi’nin Tanıtım Fragmanı Yayımlandı

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni Netflix projesi Terzi'nin tanıtım fragmanı yayımlandı. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen dizi, yıldız isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

Başrolünde Çağatay Ulusoy‘u izleyeceğimiz Türk yapımı Netflix dizisi Terzi‘den ilk tanıtım fragmanı geldi. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenilen projenin kamera arkasında Cem Karcı otururken, senaryosunu ise Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı kaleme aldı. Daha önce birden fazla Netflix projesinde yer alan Ulusoy’a yeni dizisinde Salih Bademci, Olgun Şimşek, Şifanur Gül ve Ece Sükan gibi başarılı isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

OGM Pictures etiketi taşıyan Terzi, Onur Güvenatam’ın yapımcılığında hayata geçirildi. Atiye, Son Yaz, Kağıttan Hayatlar ve Yakamoz S-245 gibi Netflix için çok sayıda yerli yapıma imza atan prodüksiyon stüdyosu, hem hikayesi hem de oyuncu kadrosuyla oldukça iddialı bir işi daha izleyicilere takdim etmeye hazırlanıyor. Özellikle, Kulüp‘teki oyunculuğuyla takdir toplayan Bademci ve dijital platformların aranan yüzü haline gelen Ulusoy’un nasıl bir uyum göstereceği merak konusu.

Netflix’in Yeni Yerli Dizisi Terzi 2 Mayıs’ta Geliyor

Terzi dizisi, geçmişin derinliklerine gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak; aşk, aile, dostluk gibi kavramları yeniden sorgulatacak bir hikayeyi konu alıyor. Her bölümüyle yeni bir sır perdesini aralayan dizide, geçmişini hayatının en derinine gömen Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri’nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk ile sınanır.

netflix terzi

Peyami, sil baştan kurduğu yaşamında, dedesinin ölümünden sonra sır gibi sakladığı babası Mustafa’nın tüm sorumluluğuyla baş başa kalır ve ailesinin köklerine işlemiş sırların peşine düşer. Akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. Tam da bu sırada istismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer.

Netflix’in yeni Türk dizisi Terzi, 2 Mayıs‘ta izleyicilerle buluşacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri tanıtım fragmanı ile başbaşa bırakalım. İyi seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.