Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Tekken Animesi Bloodline’ın Fragmanı Yayınlandı

Bandai Namco'nun geliştirdiği oyun serisi Tekken için uyarlananan animenin fragmanı yayınlandı. Video kısaca, karakterleri ve ana konuyu gösterdi.

Bandai Namco’nun uzun soluklu video oyunu serisinden uyarlanan Bloodline adlı Tekken Animesi ilk kez Netflix’e geliyor. Dizi, Mishima Zaibatsu’nun ev sahipliği yaptığı King of Iron Fist Tournament turnuvasının olaylarını anlatıyor. Oyuncular, diğer karakterlerin hayatlarını keşfederken Mishima ailesi arasında yaşanan çatışma, markanın ana konusu olarak yer alıyor.

Tekken animesi Bloodline, video oyunu Tekken 2’den 20 yıl sonra geçen Tekken 3‘ün olaylarını esas alacak. Bu yüzden yeni yapımda ikonik Eddy Gordo ve Forest Law dahil olmak üzere birçok yeni karakter bulunacak. Dizinin odak noktası küçük çocuk Jin ile Jun Kazama etrafında olacak.

Tekken Animesi: Bloodline Fragmanı

Netflix Tekken Animesi

Jun, Ogre’nin her yere nüfuz eden kötü varlığını hissetmeye başladığında Jin’e, bir şey olursa büyükbabasını aramasını söyler. Annesi Ogre tarafından öldürüldükten sonra intikam almak için harekete geçen Jin, büyükbabası Heihachi’ye giderek durumunu açıklar. Ardından Jin, Ogre ile yüzleşecek kadar güçlü olma amacıyla büyük bir eğitim almak ister. Heihachi, bu teklifi kabul eder ve Jin’i kanatlarının altına alır.

Fragman, Paul Phoenix, kız kardeşler Nina ve Anna Williams gibi karakterleri gösteriyor. Ancak videoda çoğunlukla Ling Xiaoyu ve King II yer alıyor. Ayrıca Tekken 7’de kadar ilk kez ortaya çıkmış olan Leroy Smith gibi yeni karakterler de fragmanın bir kısmında yer alıyor. Panda ve Mokujin gibi daha tuhaf karakterleri görüp görmeyeceğimiz henüz belli değil. Anime, 18 Ağustos’ta yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.