Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Sandman Dizisinden Resmi Fragmanı Paylaştı

Neil Gaiman'ın yazdığı çizgi romanlara dayanan ve uzun zamandır merakla beklenen Sandman nihayet geliyor. Yayınlanan resmi fragman dizi ile ilgili ipuçları veriyor.

Comic-Con’da şimdiden bazı büyük yapımların fragmanları yayınlandı ve birçok kişinin beklediği fragman sonunda geldi. Netflix, Cumartesi günü Hall H’deki gösteri paneli sırasında uzun bir Sandman fragmanı yayınladı. Neil Gaiman’ın yazdığı çizgi romanlara dayanan ve uzun zamandır merakla beklenen dizi 5 Ağustos’ta yayına giriyor.

Gaiman, Hall H’ye katılanlara, “Gerçekten heyecanlandığım şey, iki haftadan kısa bir süre içinde herkesin ne yaptığımızı görecek olması. Çok heyecanlıyım ve gurur duyuyorum.” dedi. Ve çizgi romanlara geri dönen Sandman sanatçısı Dave McKean, gösteri için jenerik sanatını konuşturdu ve her bölüm girişini ayrıca tasarladı. Bu yüzden dizinin her bölüm jeneriği birbirinden farklı ve ilgi çekici.

Sandman 5 Ağustos’ta Geliyor

Sandman

Dizi, yaşamı yönetenlerden biri olan Morpheus’u işliyor. Morpheus bir insan sihirbaz tarafından bir tuzağa düşürülüyor ve ölüme doğru gitmek istiyor. Morpheus bir kafeste tutuluyor ve insanlar rüya görme yeteneğini kaybetmeye başlıyor. Bundan dolayı büyük çaplı bir panik yaşanıyor ve bazı insanlar uykularından uyanamamaya başlıyor.

Dizide Morpheus rolünde Tom Strurridge, Lucifer rolünde Gwendoline Christie, Death rolünde Kirby Howell-Baptiste, Desire rolünde Mason Alexander Park, The Corinthian rolünde Boyd Holbrook, Johanna Constantine rolünde Jenna Coleman ve Despair rolünde Donna Preston yer alıyor. Dizi, önümüzdeki ay hayranlarıyla buluşuyor.

Sandman Resmi Netflix Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.