Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Resident Evil Dizisinin Çıkış Tarihini Açıklandı

Netflix, merakla beklenen Resident Evil dizisinin çıkış tarihini nihayet açıkladı. Bizleri yeniden Raccoon City'e döndürecek olan seri, 14 Temmuz'da yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıl yayınladığı Infinite Darkness animasyon serisi ile Resident Evil evrenine giriş yapan Netflix, kült korku evrenine dayanan yeni projesini çok yakında izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bizleri yeniden Raccoon City’e döndürecek olan Resident Evil dizisi, 14 Temmuz’da Netflix’e geliyor.

Dizi, ölümcül bir virüsün küresel bir kıyamete yol açmasından yaklaşık on dört yıl sonra, 2036 yılında geçiyor. Jade Wesker, kana susamış yaratıklar tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalmak için savaşır. New Raccoon City’deki geçmişi, babasının Umbrella Şirketi ile olan tüyler ürpertici bağlantıları ve kız kardeşi Billie’nin başına gelenler Jade’in hayatını tamamen değiştirir.

Resident Evil Dizisi İçin Yayınlanan Poster

resident evil dizisi

Hikaye, ilki Jade ve Billie’nin New Raccoon City’deki hayatına ve babaları Albert’in sakladığı sırlara odaklanan, ikincisi ise zombiler tarafından istila edilen kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmak için mücadele eden 30 yaşındaki Jade’i konu alan iki ayrı zaman çizelgesinde anlatılıyor. John Wick’i izleyenlerin yakından tanıyacağı bir isim olan Lance Reddick, dizide kötü virolog Albert Wesker olarak rol alıyor.

Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph ve Paola Nuñez oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden. Yakın zaman önce yayınlanan Resident Evil: Raccoon Şehri filmi ve geçen yılki Infinite Darkness animesi ile hiçbir bağlantısı olmayan Resident Evil dizisi, ayrı bir anlatıya sahip olacak. Seri, 14 Temmuz‘da Netflix‘te gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.