Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Özel Plana Yeni Özellikler Geldi

Dijital yayın platformu Netflix, Özel plan üyelerinin hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabileceği yeni özellikleri duyurdu.

Günümüzün en çok tercih dijital yayın platformu konumunda olan Netflix, Özel plan kullanan, planını yükseltmeyi seçen veya bu plana ilk kez kaydolan üyelerin hiçbir ek ücret ödemeden faydalanabileceği yeni özellikleri duyurdu. Hâlihazırda 4K HDR video çözünürlüğü, dizileri ve filmleri dört desteklenen cihazda aynı anda izleme ve indirme gibi imkanlar sunan paket, çok daha avantajlı bir hale geliyor.

Netflix Özel plan üyeleri artık konumsal ses ile ister evde televizyonda veya bilgisayarda, ister hareket hâlindeyken telefonda veya tablette, mevcut en yüksek kaliteli ses deneyiminin keyfini çıkaracak. Netflix konumsal ses, hiçbir ek ekipman gerektirmeden, etkileyici bir sinema deneyimini tüm cihazlara getiriyor. Bu özellik aralarında Stranger Things, The Witcher ve Wednesday’in de bulunduğu 700’den fazla içerikte kullanılabilir durumda.

Netflix Özel Plana Konumsal Ses Geldi

netflix özel plan

Konumsal ses içeren tüm içeriklerin listesini görmek için Netflix’teki arama çubuğuna “konumsal ses” yazabilirsiniz. Netflix ayrıca yakında gösterime girecek popüler yeni içeriklere de yayınlandıkları zaman konumsal ses ekleneceğini söyledi. Özel plana getirilen bir diğer yenilik de daha fazla cihaza indirme özelliği oldu. Kullanıcılar, özellikle seyahat ederken ve farklı cihazlar arasında geçiş yaparken dizi ve filmleri çevrimdışı izleyebilmek için daha fazla cihaza indirme seçeneğine sahip olmak istiyor.

Bu kapsamda Netflix Özel plan üyelerinin istedikleri zaman, istedikleri yerde Netflix izleyebilmesi için dört yerine 6 cihaza indirme özelliğini devreye aldı. Streaming platformu, geçtiğimiz haftalarda Türkiye’deki abonelik ücretlerine zam yapmıştı. Buna göre Temel plan aylık 63,99 TL olurken, Standart plan 97,99 TL ve Özel plan 130,99 TL‘ye çıktı. Netflix konumsal ses özelliğine dair paylaşılan videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.