Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Oyunları Arasına Popüler Bir Yapım Daha Eklendi

Dijital yayın platformu Netflix, 2022'nin en sevilen oyunlarından Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge'i Android ve iOS kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

Netflix oyun kütüphanesi büyümeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi yayın hizmetinin aboneleri, binlerce film ve diziye ek olarak bir dizi mobil oyuna erişme şansı elde ediyorlar. 2021 yılından bu yana pek çok farklı oyun kullanıma sunan Netflix, bugün itibarıyla şimdiye kadarki en büyük eklemelerinden birine imza attı. 2022’nin flaş yapımlarından Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, streaming servisinin üyeleri için ücretsiz yayınlandı.

Diğer tüm Netflix oyunlarında olduğu gibi, oyunu oynamak için bir Netflix aboneliğine ve hesabına ihtiyacınız olacak. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’i telefonunuza indirmek için öncelikle Netflix’e girmeniz ve ardından listeden bulup üzerine tıklamanız gerekiyor. Uygulama sizi platformunuza göre Play Store veya App Store‘a atacaktır. Uygulama mağazanızdan hiçbir ekstra ücret ödemeden oyunu yükleyebilirsiniz.

Shredder’s Revenge Netflix Oyunlarına Eklendi

netflix oyunlar

Konami’nin Teenage Mutant Ninja Turtles atari oyunları, piyasaya sürülmelerinin üzerinden 30 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hala birçok oyuncunun kalbinde özel bir yere sahip. Scott Pilgrim vs. the World: The Game ile tanınan Tribute Games‘in geliştirdiği oyun, Konami’nin klasik TMNT atari oyunlarının modern bir yorumunu sunuyor.

Özellikle Ninja Kaplumbağalar‘ın hayranıysanız, oyundan müthiş bir keyif alabilirsiniz. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’in indirme boyutu 249 MB, ancak telefonunuza tamamen yüklendikten sonra yaklaşık 1,5 GB yer kaplıyor. Eğer bir kontrolörünüz varsa, oyuna bağlayıp rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oyun, Ücretsiz Olarak Telefonlara Yüklenebiliyor

Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge

Shredder’s Revenge şimdiye kadar birkaç platformda yayınlanmış olsa da, teknik olarak iOS veya Android cihazlarda yayınlanmadı. Nitekim bugün çıkan mobil sürüm yalnızca Netflix üyelerine özel.

Geçen yıl Xbox Game Pass, Cloud Gaming aracılığıyla TMNT’yi kullanıcılara sundu. Netflix’in Game Pass’ten çok daha fazla abonesi olduğu için, oyun şimdi çok daha geniş bir kitle için erişilebilir oldu. Netflix oyunları arasına katılan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Steam‘de 269 liraya satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.