Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix, Oyun Kütüphanesine Bomba Gibi Oyunlar Ekledi

Haberimizde bahsedeceğimiz yeni oyunların yanı sıra, 2023'ün ilk ayında ise Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revengei hiçbir ekstra ücret ödemeden oynayabileceksiniz.

Netflix, istikrarlı bir şekilde büyüttüğü mobil oyun kütüphanesine iki harika yapım ekledi. Kentucky Route Zero ve Twelve Minutes‘i hiçbir ek ücret ödemeden oynayabileceksiniz.. Bunlar, kütüphaneye katılan ilk Annapurna Interactive oyunları oldu. İki oyun, iOS ve Android’de reklam destekli plandakiler de dahil olmak üzere tüm aboneler tarafından oynanabilecek.

Netflix‘in Kentucky Route Zero’yu kütüphanesine getireceğini ilk kez söylemesinden bu yana bir süre geçti ve aniden yayınlanması hoş bir sürpriz oldu. Bu, Cardboard Computer’daki geliştiricilerin sonunu görmesi neredeyse on yıl süren, anlatı odaklı bir Point&Click macera oyunu. İlk bölüm 2013’te yayınlandı ve beşinci ve son bölüm 2020’de geldi. Uzun bir yolculuktu ama BAFTA ödüllü bu yol boyunca güçlü eleştiriler aldı.

Netflix’ten Oyun Yağmuru

Netflix

Twelve Minutes ise pek sıcak karşılanmadı. Ana rollerde üç yıldızın (Daisy Ridley, James McAvoy ve Willem Dafoe) yer aldığı bir zaman döngüsü oyunu ancak, bazı kötü sürprizlerin umut verici bir fikri mahvettiğini hissettik. Şimdi telefonunuzda kendiniz de bu oyunu deneyebilirsiniz.

Netflix ayrıca 2023’ün ilk üç ayında hizmete girecek birkaç oyunu daha açıkladı. Bu yılın başlarında diğer platformlara çıkan Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge tam bir keyif. Tribute Games, modern bir oyuncu kitlesi için eski bir oyunu güncellemek konusunda harika bir iş çıkardı. Shredder’s Revenge, yalnızca bir Netflix abonesiyseniz mobil cihazlarda kullanılabilecek.

Ayrıca 2023’ün başları için güvertede Tilting Point’ten Vikings: Valhalla yayınlanacak. Bu, Netflix’in bu yılın başlarında çıkış yapan Vikings’in devamı niteliğindeki bir oyun. Bu strateji oyununda Viking klanlarına liderlik edecek ve yerleşim yerleri inşa edeceksiniz. Sonunda, kıta boyunca erişiminizi genişletmeye çalışırken diğerlerine karşı savaşacaksınız.

Bu arada Netflix kısa süre önce gelecek yıl hizmete girecek üç Ubisoft oyunundan ilki olan Valiant Hearts: Coming Home‘u duyurdu. Valiant Hearts: The Great War’ın devamı niteliğindedir ve I. Dünya Savaşı’nda savaşan ilk Afrikalı-Amerikalı piyade birliği olan Harlem Hellfighters’ın hikayesini anlatacaktır. Bunu da 2023’ün başlarında bekleyin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.