Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix One Piece Anime Dizisi İçin Çalışmalara Başladı

One Piece Için yeni anime dizisi projesi duyuruldu. Netflix kapsamında yayınlanacak olan bu uyarlama orijinal bir hikaye sahip olacak.

One Piece hayranları için müjde. Yayın hizmeti Netflix, yakın zamanda yaptığı açıklamayla beraber Attack on Titan ve bu serinin dizilerinin ilk sezonlarının arkasındaki animasyon stüdyosu Wit Studio ile çalıştığını duyurdu. Uzun süredir devam eden serinin yeni anime uyarlaması için çalışmalara başlandı. Bu çalışmalarla beraber hem bu evren genişletilmek hem de hayranlar memnun edilmek isteniyor.

One Piece, genel olarak korsan Monkey D. Luffy ve hasır şapkalı olarak bilinen bir ekibin maceralarını konu alıyor. Manga ve orijinal anime serisine dayalı bu evren, aslında ilk etapta 90’lı yıllarda karşımıza çıkıyor ve hala da günümüzde uyarlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte Netflix, hayranları memnun eden One Piece uyarlaması ile beraber karşımıza çıkmıştı.

One Piece Animesi Yenileniyor

Yeni başlanılan proje hakkında şu an için oldukça az bir bilgi bulunuyor. Ancak şu anda geliştirilme aşamasında olan uyarlamanın The One Piece olarak adlandırılacağı ve orijinal bir hikaye içeriğini hayranlara sunacağı aktarılıyor. Uyarlamanın henüz bir yayın tarihi bulunmuyor. Netflix’in ise ilerleyen süreçte daha fazla detayın yayınlanması bekleniyor.

60a87710 9d28 11ee bf2f 2449cc53

Şu anda yapım aşamasında olan filmin elbette oldukça fazla bekleyeni bulunuyor. Evren olarak geniş bir dünyaya bünyesinde barındıran One Piece, bir manga serisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu manga serisi şu anda hem anime uyarlamaları hem de canlı aksiyon uyarlamaları ile beraber piyasadaki yerini koruyor.

Yeni uyarlama için aynı zamanda kısa bir fragman yayınlandı. Bir buçuk dakikayı aşan bu fragman içerisinde uyarlamanın çizim aşamaları genel olarak gösterildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.